Tomasz Dworzańczyk

Mieszane uczucia po meczu w Zabrzu

Zdaniem Jacka Bayera, porażka żółto-czerwonych w Zabrzu to nie koniec świata, ale koniecznie trzeba wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski Fot. Lucyna Nenow Zdaniem Jacka Bayera, porażka żółto-czerwonych w Zabrzu to nie koniec świata, ale koniecznie trzeba wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski
Tomasz Dworzańczyk

Były napastnik Jagiellonii Białystok i reprezentacji Polski - Jacek Bayer dzieli się swoimi wrażeniami po ostatnim, przegranym 1:3 meczu Jagi z Górnikiem Zabrze.

Był Pan rozczarowany porażką żółto-czerwonych w Zabrzu, czy raczej można powiedzieć, że była ona wkalkulowana?

Jacek Bayer: Nie ma czegoś takiego, jak wkalkulowana porażka. Tak można byłoby powiedzieć, gdyby Jagiellonia była beniaminkiem i jechała na przykład na teren czołowej drużyny w kraju, ale przecież takiej sytuacji nie było.

W artykule przeczytasz rozmowę z byłym napastnikiem Jagielloni Białystok i reprezentacji Polski - Jackiem Bayernem.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Dworzańczyk

Szef wydawców online w serwisie internetowym Kuriera Porannego, Gazety Współczesnej i Nasze Miasto Białystok. Z białostocką redakcją Kuriera Porannego związany od 12 lat. Tematyka, od której zaczynał pisanie w gazecie to rozrywka i sport, w szczególności gry zespołowe, jak piłka nożna, siatkówka i koszykówka. Często można go spotkać na meczach Jagiellonii, której jest wielkim kibicem. Od 2019 roku dziennikarz i wydawca online obu tytułów, z czym związane jest poszerzenie tematów, którymi się zajmuje w swojej pracy. Główna maksyma, którą się kieruje to "audiatur et altera pars", bo rzeczywistość trzeba opisywać obiektywnie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.