Emilia Chanczewska

Miejski Browar Stargard powstaje w zabytkowym obiekcie po bibliotece

Tak wyglądać ma jedno z wnętrz Miejskiego Browaru Stargard. Z czasem obiekt ten ma zacząć pełnić także funkcję miejsca kultury. Gdy inwestycja zakończy Tak wyglądać ma jedno z wnętrz Miejskiego Browaru Stargard. Z czasem obiekt ten ma zacząć pełnić także funkcję miejsca kultury. Gdy inwestycja zakończy się zgodnie z planem, będzie tam można już spędzić np. tegoroczne andrzejki
Emilia Chanczewska

Jak zapowiadają jego twórcy, będzie to pierwszy i jedyny browar restauracyjny w mieście, gdzie będzie można napić się piwa, coś zjeść. Znajdzie się tam też piekarnia i w osobnym pomieszczeniu sala zabaw dla dzieci.

Autorką projektu Miejskiego Browaru Stargard, powstającego przy ul. Krzywoustego, jest Magdalena Hofman z pracowni projektowania wnętrz i przestrzeni MIH DESIGN z Dziwnowa.

- Główną inspiracją do wykonania projektu wnętrza były tradycje rzemieślnicze między innymi związane z technologią warzenia piwa - opowiada Magdalena Hofman. - W obiekcie znajdowało się wiele unikatowych i oryginalnych elementów, które zostały poddane renowacji i w niedługim czasie będzie je można zobaczyć goszcząc w browarze.

Pozostało jeszcze 58% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Emilia Chanczewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.