Międzynarodowy transport osób i przesyłek

Czytaj dalej
Matriał infomacyjny

Międzynarodowy transport osób i przesyłek

Matriał infomacyjny

Przewozy do Belgii, przewóz osób do Niemiec i busy Holandia Polska Nasza firma Skafander Travel oferuje Państwu komfortowe i szybkie przewozy do Niemiec i przewozy do Belgii oraz przewozy do Holandii. W swojej branży mamy wieloletnie doświadczenie i naszym Klientom zapewniamy zawsze najwyższą jakość obsługi. Z naszych usług skorzystało już wielu pasażerów, którzy chwalili między innymi nasze przewozy osobowe Polska Holandia oraz busy Małopolskie Belgia. Liczba klientów stale rośnie, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy przejazdy busami z coraz większej liczby miast w Polsce – bus do Frankfurtu nad Menem, czy innych europejskich miast, odjeżdża między innymi z województwa lubelskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Oferujemy także Tarnów Belgia oraz bardziej popularne busy Karków Belgia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Zajmujemy się przewozem osób, paczek i korespondencji. Posiadamy nowoczesne busy, którymi dowozimy klientów do celu. Ważny jest dla nas wysoki komfort podróży oraz bezpieczeństwo, dlatego wybierając naszą ofertę, z pewnością będą Państwo zadowoleni.

Przewóz osób Niemcy
Nasze busy z Belgii i Niemiec do Polski oraz bus Polska Niemcy wyjeżdżają w środy, czwartki, piątki, soboty, niedziele i poniedziałki, natomiast busy do Belgii i Niemiec z Polski we wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Są to busy, które jadą między innymi na trasie busy Lublin Niemcy – Belgia. Nasza trasa obejmuje również takie miejscowości jak Puławy, Radom, Piotrków Trybunalski, Łódź, Konin, Poznań, Warszawa i wiele innych. Oferujemy także busy Lublin – Niemcy.

Przewozy do Holandii
Nasza oferta to nie tylko busy Świętokrzyskie – Belgia, czy Niemcy. Popularnym kierunkiem wypraw Polaków jest też Holandia. Dlatego organizujemy także przewozy do Holandii. Busy Polska Holandia i busy Holandia Polska cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie w czasie wakacji. Busy Lublin Holandia są jednym z niewielu miast, z którego podróżujemy dla Państwa, podobnie jak busy z Radomia do Holandii.

Wiemy, że firmy przewozowe Polska Holandia obecne są na rynku transportowym od dawna, jednak to właśnie my oferujemy najwyższy komfort podróży. Wybierając nas, przewóz osób Lublin Holandia będzie nie tylko bezpieczny i szybki, ale i wygodny. Choć najwięcej naszych busów wykonuje przewozy do Holandii lubelskie, to polecamy też nasz transport mieszkańcom Podkarpacia, Małopolski i innych miejsc.

Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać podróżowanie właśnie z nami? Ponieważ charakteryzują nas:

Jeżeli szukają Państwo bezpiecznego, taniego i wygodnego transportu do pracy czy też na wyjazd do rodziny, warto wybrać naszą firmę – Skafander Travel! Zachęcamy do zarezerwowania przewozu już teraz – wystarczy zadzwonić, bądź skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Zapraszamy serdecznie!

Aktualne promocje - Przy płatności przelewem udzielamy rabatu w wysokości 5% i Przy płatności za przejazd od razu w dwie strony przelewem udzielamy rabatu w wysokości 20 zł - Wyjątkowo dla studentów rabaty łączą się

Skafander Travel
F.H.U. Anna Pietrzak
ul. Budowlana 4-6
21-040 Świdnik
NIP: 713-153-79-22
Dane kontaktowe
+48 795 400 044
+48 570 444 044
+32 487 629 685
Tel/fax: +48 81 468 25 80
E-mail: [email protected]

Matriał infomacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.