Miał być pałac zdrojowy, jest namiot kryjący mały bazar

Czytaj dalej
Fot. Iwona Marciniak
Iwona Marciniak

Miał być pałac zdrojowy, jest namiot kryjący mały bazar

Iwona Marciniak

W dzielnicy uzdrowiskowej, tuż przy wyremontowanej za unijne pieniądze promenadzie, wciśnięty między drzewa stanął wielki namiot. Jak słyszymy, bez pozwolenia, łamiąc przepisy ustawy o lecznictwie uzdrowiskowym.

- Skoro ktoś zachował się tak bezczelnie, to działając zgodnie z prawem można mu ten biznes wygrodzić barierkami i odciąć od klientów - mówi starosta Tomasz Tamborski. Bo z działką sąsiadują drogi należące do miasta.

Ogromny namiot stanął w sąsiedztwie Kamiennego Szańca i amfiteatru, na działce między ulicami Sułkowskiego, Fredry i Tadeusza Kościuszki.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.