MediCorner - budynek usługowy

Czytaj dalej
MediCorner - budynek usługowy

MediCorner - budynek usługowy

MediCorner - budynek usługowy

MediCorner to nowa inwestycja polegająca na realizacji budynku usługowego, który znajduje się w eksponowanym miejscu przy zbiegu ulic Stefana Artwińskiego i Podklasztornej w Kielcach. Są to drogi dojazdowe do trzech największych w województwie szpitali: Świętokrzyskiego centrum Onkologii, Wojewódzkiego Szpitala zespolonego oraz Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Ze względu na obecność w sąsiedztwie wymienionych placówek ochrony zdrowia, realizowany budynek wydaje się być idealnym miejscem do wykonywania w nim różnego rodzaju usług medycznych.

MediCorner - budynek usługowy

MediCorner to trzykondygnacyjny budynek usługowo-handlowy o kubaturze blisko trzech tysięcy metrów sześciennych, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z konstrukcję opartą na żelbetowych trzpieniach i stropach. Technologia budynku przystosowana została do prowadzenia działalności o charakterze usługowym i handlowym.

MediCorner - budynek usługowy

Na pierwszej kondygnacji [parter] znajdują się dwa lokale o powierzchniach całkowitych 83 i 130 m2, a projektowane powierzchnie sprzedaży wynoszą odpowiednio 72 i 121 m2. Dostęp do górnych kondygnacji MediCorner zapewniony został z poziomu parteru przez obszerną klatę schodową, wewnątrz której mieści się ośmioosobowa winda obsługująca wszystkie kondygnacje, przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Każda z dwóch wyższych kondygnacji to obszerny Open Space zapewniający swobodę i rozmach w technologicznej aranżacji wnętrza. Każdy z tych lokali, po odpowiednim zaprojektowaniu, może stanowić funkcjonalnie niezależną od reszty budynku przestrzeń usługową. W każdym z nich znajdują się pomieszczenie gospodarczo – techniczne, toaleta dla pracowników z przedsionkiem, pomieszczenie socjalne oraz operacyjna część usługowa. W budynku zapewniono również ogólnodostępną toaletę dla Klientów, oczywiście przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. W MediCorner brak jest jakichkolwiek barier architektonicznych, budynek w całości jest więc dostępny dla osób niepełnosprawnych.

MediCorner - budynek usługowy

Atutem MediCorner jest również możliwość dogodnego dojazdu ulicami: Stefana Artwińskiego i Podklasztornej, a wjazd na prywatny parking zapewniono zjazdem publicznym z drogi miejskiej- ulicy Stefana Artwińskiego. Do MediCorner łatwo można się również dostać pojazdami komunikacji miejskiej. Przystanek "Artwińskiego szpital" obsługują linie: 36, 38, 50, 51 i 102, a po przyjeździe dostęp do wejścia głównego oraz lokali mieszczących się na parterze poprowadzony został szerokim chodnikiem.

MediCorner - budynek usługowy

Z wyżej wymienionych względów zakup lokali w MediCorner to propozycja dobrej inwestycji. Decyduje o tym zarówno lokalizacja, jak i sam charakter budynku, w tym jego kompaktowość, uniwersalność oraz zastosowane rozwiązania techniczne.

MediCorner - budynek usługowy
MediCorner - budynek usługowy

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.