MM

Licytują charytatywnie dla bydgoskiej tancerki

Na Facebooku trwa licytacja, z której dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację 23-letniej Oli. Fot. Nadesłane Na Facebooku trwa licytacja, z której dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację 23-letniej Oli.
MM

Do piątku (31 maja) potrwa licytacja „Walczymy dla Oli”. W kwietniu 23-letnia bydgoszczanka przeżyła wypadek samochodowy, w wyniku którego straciła mamę, a sama, według prognoz lekarzy, nie będzie mogła chodzić.

Licytacja na portalu Facebook rozpoczęła się we wtorek z inicjatywy Anny Mikołajskiej, trenerki personalnej z Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu Indywidualnego Elite Bydgoszcz. Wtedy właśnie dowiedziała się o wypadku swojej koleżanki.
– Z Olą znamy się od dziecka. Razem uczyłyśmy się tańczyć. I nagle dowiedziałam się, że w ciągu kilku sekund wszystko wywróciło się jej do góry nogami – opowiada Anna Mikołajska. - Dla sportowca fakt, że być może do końca życia nie odzyska sprawności jest przerażający. Nie mówiąc o tym, że straciła jedną z najważniejszych dla niej osób.
Darem przekazanym przez trenerkę jest godzinny trening indywidualny z zakresu boksu, stretchingu lub treningu funkcjonalnego. Minimalna kwota: 50 zł. Zapisy: [email protected].

Wszyscy przekazują dary

Jak opowiada nasza rozmówczyni, odzew na zainicjowaną akcję przekroczył jej najśmielsze oczekiwania. - Napisałam do kilku zaprzyjaźnionych klubów sportowych, a z czasem sama zaczęłam otrzymywać propozycje. Teraz włączają się już nie tylko środowiska sportowe. Warto obserwować licytację, bo ciągle pojawia się coś nowego.
Zainteresowani wylicytować mogą treningi personalne z, m.in.: mistrzynią świata w fitness sylwetkowym Natalią Gacką i właścicielem klubu kalisteniki Project Society Kacprem Wesołkiem. W licytacji udział biorą także, m.in.: koszulka z kolekcji Fordon Baza Crew i płyta Alana „Finał V3”, spływ kajakowy Smukała – Wyspa Młyńska od Stowarzyszenia Bydgoskie Kajaki, zaproszenia kulinarne do szkoły gotowania Papryka Bydgoszcz i karnet na zajęcia fitness jump, dwa bony podarunkowe od Centrum Zabaw i Trampolin Park 17.

Licytacja to nie koniec

- Zakres przedmiotów, które biorą udział w licytacji jest tak ogromny, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Warto licytować, bo dobro zawsze wraca - zachęca do udziału w akcji Anna Mikołajska. Licytację znaleźć można na Facebooku (hasło: „Walczymy dla Oli !”).
Dodatkowo, w sobotę (1.06.) w Centrum Zabaw i Trampolin Park 17 odbędzie się zbiórka pieniędzy, które – podobnie jak kwota uzbierana podczas licytacji – w całości zostanie przekazana na rehabilitację 23-letniej bydgoszczanki.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.