Bogna Skarul

Ławeczka Ireny Jarockiej w Międzyzdrojach budzi kontrowersje

Ławeczka Ireny Jarockiej pojawiła się w Międzyzdrojach podczas 23 Festiwalu Gwiazd Ławeczka Ireny Jarockiej pojawiła się w Międzyzdrojach podczas 23 Festiwalu Gwiazd
Bogna Skarul

Ławeczka Ireny Jarockiej pojawiła się na bocznej Alei Gwiazd w Międzyzdrojach podczas tegorocznego Festiwalu Gwiazd. I od razu wzbudziła kontrowersje.

- Przecież Irena Jarocka była piosenkarką a nie aktorką - kręcili głowami turyści, bo ławeczka stoi obok pomników aktorów i reżyserów Juliusza Machulskiego i Krzysztofa Kolbergera.

[cyt]- Gdybym wiedział wcześniej, że ta ławeczka ma stanąć na Alei Gwiazd, nigdy bym się na to nie zgodził - twierdzi profesor Adam Myjak, jeden z ojców międzyzdrojskiego festiwalu.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Skarul

Zajmuję sie takimi tematami jak gospodarka morska, biznes, inwestycje, ale też pogoda. Ale tak naprawdę to piszę to co jest akurat tematem dnia. Jak zreszta większość dziennikarzy w regionalnych gazetach i portalach. Przyznam się jednak do tego, że moim ulubionym pytaniem i pytaniem jakie najczęściej zadaję jest "dlaczego". Bo interesuje mnie motywacja, powiązania, co z czego wynika i dlaczego ludzie tak a nie inaczej postępują.    

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.