Kulturalny weekend w powiecie nowosolskim

Czytaj dalej
Fot. Fot. Piotr Krzyzanowski/Polskapresse
(red.)

Kulturalny weekend w powiecie nowosolskim

(red.)

Gala operetkowa - Nowa Sól

W tę sobotę w Nowosolskim Domu Kultury odbędzie się noworoczna gala operetkowa. Wystąpią artyści z Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej.

Przebierz się bajkowo! - Nowa Sól

Bibluś zaprasza najmłodszych na karnawałową zabawę.

Sławska Kąpiel Morsów - Sława

W niedzielę 31 stycznia o godz. 15.00 rozpocznie się pierwsza Sławska Kąpiel Morsów. Pół godziny wcześniej zaplanowano rozgrzewkę. Wydarzenie to połączone będzie z akcją charytatywną na zakup protez dla Wiktorii.

Dwa spektakle Teatru Avis - Nowa Sól

W niedzielę 31 bm. w Nowosolskim Domu Kultury Teatr Avis działający przy Liceum Ogólnokształcącym wystawi dwa spektakle. O 16.30 ,,Sztukmistrza”, a o 18.00 ,,Leg(k)”.

Stanisław Tym na Zamku - Kożuchów

14 lutego w Dniu Zakochanych Kożuchów odwiedzi Stanisław Tym z kabaretem Rewers. Swój program zaprezentują oni na Zamku. Początek zabawy o 16.00. Bilety można już kupić w sekretariacie Centrum Kultury Zamek.

Komedia kryminalna - Głogów

Do czego służy mały otwór w drzwiach i co ma wspólnego z intrygą? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy wybierając się na spektakl „Wszystko przez judasza”. Ta niezwykle popularna komedia kryminalna w gwiazdorskiej obsadzie zagości na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury 6 lutego o 18.00. Sztuka opowiada o perypetiach dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze, wiedzionych komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu.

Stare Dobre Małżeństwo - Głogów

Wielbiciele grupy Stare Dobre Małżeństwo mogą już rezerwować wieczór, podczas którego będą się delektować dobrą muzyka i tekstami.

Zespół niezmiennie złożony jest z muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Sanctus, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze, które ukazały się na płycie „Kompresja ciszy”.

Konkurs walentynkowy - Kożuchów

,,Wyraź uczucia słowami...” - to tytuł konkursu walentynkowego na najpiękniejsze życzenia, który ogłosił kożuchowski Zamek.

Kawiarenki językowe - Nowa Sól

Rosyjska zaprasza we wtorek 2 lutego (czytelnia przy ul. Bankowej). Rozmowę poprowadzi Halina Pawłowska. Następna niemiecka odbędzie się środę 3 lutego (Karl Heinecke), angielska w czwartek 4 lutego (Monika Jedyńska) i hiszpańska w piątek

(red.)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.