Kołobrzeg: Bez fizjoterapeutów nie ma uzdrowiska - przypominają, popierając strajk

Czytaj dalej
Fot. Iwona Marciniak
Iwona Marciniak

Kołobrzeg: Bez fizjoterapeutów nie ma uzdrowiska - przypominają, popierając strajk

Iwona Marciniak

Część fizjoterapeutów z Kołobrzegu, podobnie jak ich koledzy w całej Polsce, oddała krew i odebrała za to dzień wolny. W placówkach publicznych, w tym w szpitalu, w kilku ośrodkach oraz w sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych Uzdrowiska Kołobrzeg S.A., przyszli do pracy w czarnych koszulkach.

- Pracuję już 20 lat, skończyłam studia, dokształcam się, wykonuję fizyczną pracę, która bywa naprawdę ciężka, a na rękę dostaję miesięcznie dwa tysiące złotych - usłyszeliśmy w środę rano od jednej z fizjoterapeutek sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu, należącego do Uzdrowiska Kołobrzeg S.A. W spółce działają dwa związki zawodowe fizjoterapeutów, NSZZ Solidarność i branżowe.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.