Klonowa Apartamenty

Czytaj dalej
Klonowa Apartamenty

Klonowa Apartamenty

Klonowa Apartamenty

Wspaniała lokalizacja
Apartamenty Klonowa znajdują się w pięknej części Kielc. Budynek zostanie wybudowany w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych, w niedalekim sąsiedztwie zalewu kieleckiego.
Inwestycja zrealizowana będzie w sposób funkcjonalny i przemyślany urbanistycznie. Budynek składa się z dwóch części połączonych łącznikiem mieszkalnym. Jest to czterokondygnacyjny apartamentowiec z zielonym wewnętrznym dziedzińcem.

Klonowa Apartamenty

Funkcjonalność i estetyka
W budynku zaplanowano cztery klatki z windami z poziomu garażu. Apartamenty Klonowa posiadają w sprzedaży 74 mieszkania o metrażu od 36-89 m2 i co istotne o wysokości 2,8 m, komórki lokatorskie, podziemne miejsca postojowe. Mieszkania będą dopełniać swoją funkcjonalność, balkony od 5 m2 do 11 m2 a nawet części budynku do 23 m2. W części parterowej posiadamy lokale usługowe o metrażu od 30 do 100 m2. Inwestycja mieszkaniowa objęta będzie monitoringiem 24 h na dobę. Podwyższony standard inwestycji został zaprojektowany z myślą o osobach szukających mieszkań, które można zaaranżować na wiele sposobów.

Klonowa Apartamenty

Poczuj się jak w domu
Jakość materiałów i precyzja wykonania dają naszym klientom gwarancje najwyższej jakości. Architekci, projektując budynki oraz części wspólne wzięli pod uwagę potrzeby lokatorów i komfort korzystania ze wszystkich części nieruchomości.
Części wspólne inwestycji to przestronne przejścia i przejazdy, zadbana zieleń. Do mieszkań będą prowadzić przestronne klatki z designerskim wykończeniem, nowoczesne windy, funkcjonalny garaż podziemny z komórkami lokatorskimi.
Wejścia do mieszkań będą okalały szlachetne portale drzwiowe, wysokiej jakości przestronne okna idealnie doświetlające mieszkania.

Lokalizacja i okolica
Apartamenty Klonowa wznoszone są w urokliwej i spokojnej okolicy. Nieskończone ilości miejsc do spacerów, eksplorowania przyrody, wycieczek rowerowych oraz uprawiania wielu sportów i aktywnego spędzania czasu.
Istniejąca już infrastruktura drogowa oraz komunikacja miejska daje możliwość swobodnego i szybkiego dostania się do każdej dzielnicy Kielc.

W okolicy znajdują się kościół, żłobek, przedszkola i szkoły pozwalające na szeroki zakres kształcenia dzieci.

Klonowa Apartamenty

Zadzwoń:
883 773 099

Napisz do nas:
[email protected]

Biuro sprzedaży: ul. Sandomierska 112.

Klonowa Apartamenty

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.