Karsibór nie ma szczęścia. Dom Natury okazał się palcem na wodzie pisany

Czytaj dalej
Fot. mat. prasowe
Joanna Maraszek

Karsibór nie ma szczęścia. Dom Natury okazał się palcem na wodzie pisany

Joanna Maraszek

W styczniu 2017 roku na łamach Głosu przedstawiliśmy koncepcję zagospodarowania i rozwoju wyspy Karsibór stworzoną na zlecenie miasta. Trzeba przyznać, że koncepcja była bardzo przemyślana, z najwyższej półki, co zresztą chwaliliśmy.

W jej treści znalazły się plany przebudowy ul. 1 Maja, Dom Natury, zorganizowany szlak turystyczny, tramwaje wodne, domy na wodzie. Władze miasta do realizacji projektu przystąpiło tworząc m.in. projekt przebudowy ul. 1 Maja, pozyskując fundusze na budowę przystani kajakowej z bulwarem spacerowym, pozyskując fundusze na budowę obiektu, który miał się stać motorem napędowym turystyki tej części wyspy - Domu Natury, a dokładnie Centrum Różnorodności Biologicznej. I tu właśnie się zatrzymamy.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.