Marek Jaszczyński

„Kapitan Głowacki” i „Śmiały”: ich remont to kolosalne koszty

„Kapitan Głowacki” i „Śmiały”: ich remont to kolosalne koszty
Marek Jaszczyński

Polski Związek Żeglarski poinformował o tym, co się dzieje z jednostkami, które kiedyś stanowiły dumę Centralnego Ośrodka Żeglarskiego.

- Jednostki, których było kilkanaście, należące do Centralnego Ośrodka Żeglarskiego w Trzebieży, na których wychowało się i szkoliło wielu żeglarzy, zostały doprowadzone do ruiny - mówi Tomasz Chamera, prezes Polskiego Związku Żeglarskiego. - Zrobiliśmy analizę kosztów, ile wymagałoby remontowanie, ale także utrzymanie jachtów. Okazało się to nieopłacalne. W związku z tym, większość jednostek sprzedaliśmy żeglarzom.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.