Kampania wyborcza. Długa lista miejsc z zakazem reklamy wyborczej w Bydgoszczy

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Sławomir Bobbe

Kampania wyborcza. Długa lista miejsc z zakazem reklamy wyborczej w Bydgoszczy

Sławomir Bobbe

Bydgoszcz w czasie kampanii i po niej nie utonie w wyborczych reklamach? Najlepsze miejsca na wyborczą reklamę zostały już dawno zarezerwowane. A i tak będzie ich mniej niż kiedykolwiek wcześniej.

W tym roku kampania przed wyborami samorządowymi będzie krótka i intensywna. Możemy mieć jednak nadzieję, że starający się o głos suwerena kandydaci nie zaleją miasta wyborczymi materiałami, które zaraz po głosowaniu są już tylko śmieciami. Wszystko z tego powodu, że w wielu miejscach reklamować się nie będzie można.

Ze względów bezpieczeństwa nie wynajmujemy powierzchni pod reklamy, nie tylko wyborcze, w pasie drogowym

Miejsc na reklamę mało
Jesteś kandydatem i chciałbyś pokazać swoją twarz wyborcom? Może baner tuż przy przystanku tramwajowym? Nie, nie wolno. A może tzw. potykacz na placu Teatralnym? Na to zgody nie będzie. Może choć tania i szybka w rozłożeniu „cyrkówka” na drewnopodobnej dykcie? Lepiej nie próbuj. Nadzieja na baner na jednym z mostów czy kładek? Nie ma takiej możliwości.

- Ze względów bezpieczeństwa nie wynajmujemy powierzchni pod reklamy, nie tylko wyborcze, w pasie drogowym - wyjaśnia Krzysztof Kosiedowski, rzecznik ZDMiKP.

Przeczytaj dalszą część artykułu.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.