Jak znosimy pandemię? Czy czujemy się bezpieczni?

Czytaj dalej
Redakcja

Jak znosimy pandemię? Czy czujemy się bezpieczni?

Redakcja

Na te i inne pytania odpowie Barometr Nadziei 2021. Weź udział w badaniu!

Polacy już po raz szósty biorą udział w międzynarodowych badaniach monitorujących dobrostan Europejczyków. Badania wśród rodaków prowadzą psychologowie z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego: dr hab. Elżbieta Kasprzak, prof. uczelni, mgr Karolina Mudło-Głagolska, a także dr Patryk Stecz z Uniwersytetu Łódzkiego. Koordynatorem projektu Hope Barometer od 2000 roku jest dr Andreas Krafft (St. Gallen, Bern oraz Swiss Future, Lucerna, Szwajcaria).

BAROMETR NADZIEI - CZYLI O CO CHODZI?

Rok 2021 to drugi rok pandemii COVID19. celem badań prowadzonych w ramach Barometru Nadziei jest sprawdzenie, jak radzimy i jak radziliśmy sobie z wyzwaniami epidemii, lękiem i samotnością, a także jaki mamy stosunek do szczepień. Z badań dowiemy się, czy przyzwyczailiśmy się do nowych zasad życia i relacji społecznych, czy czujemy się bezpieczni i pełni nadziei, czy też martwimy się niepewną przyszłością.

KIEDY WYNIKI BADANIA?

W styczniu grupa badawcza podzieli się wynikami na łamach lokalnych i ogólnopolskich gazet. Popatrzymy na siebie, Polaków na tle innych społeczności. Sprawdzimy, czy doświadczamy większego stresu pandemii od innych, czy mamy lepsze wsparcie społeczne od najbliższych, co daje nam nadzieję, czy skutecznie radzimy sobie z wyzwaniem naszych czasów oraz czy potrafimy zachować dobrostan psychiczny i zdrowie.

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE

Jej wypełnienie zajmie około 25 minut: www.efs-survey.com.

Zapraszamy do udziału w badaniu!

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.