Jacek Brynkiewicz, nauczyciel ze Szczecinka, rzuca wyzwanie polskiemu państwu

Czytaj dalej
Rajmund Wełnic

Jacek Brynkiewicz, nauczyciel ze Szczecinka, rzuca wyzwanie polskiemu państwu

Rajmund Wełnic

Chce przywrócenia wcześniejszych emerytur nauczycielskich na starych zasadach.

- Zakładam RUN, żartobliwie Ruch Uziemionych Nauczycieli, czyli Stowarzyszenie Bieg Po Emeryturę - mówi nam szczecinecki nauczyciel Jacek Brynkiewicz, który zasiada także jako radny w Radzie Miasta Szczecinek. - Założyłem stronę na facebooku, wspiera mnie już spore grono osób, wkrótce dopełnimy formalności, aby organizację zarejestrować.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.