Marzena Sutryk

Inwestycje w Koszalinie. Są pieniądze na przejście podziemne i szpital

Jeszcze w tym roku będzie wyremontowane przejście podziemne prowadzące od ul. Dworcowej do dworca PKP, zostanie tu m. in. zamontowana winda dla niep Fot. Radosław Brzostek Jeszcze w tym roku będzie wyremontowane przejście podziemne prowadzące od ul. Dworcowej do dworca PKP, zostanie tu m. in. zamontowana winda dla niepełnosprawnych
Marzena Sutryk

Dzisiaj o godzinie 9 rozpoczyna się sesja Rady Miejskiej w Koszalinie. W programie kilka ważnych uchwał dla mieszkańców.

To właśnie dziś radni będą głosować uchwałę ważną dla mieszkańców podkoszalińskiej Skwierzynki. Jak już pisaliśmy, prezydent Koszalina w odpowiedzi na interwencje mieszkańców, zdecydował, by od marca wprowadzić dodatkową linię MZK. Autobusy linii nr 33 będą więc jeździć z Koszalina (z pętli na ul. Władysława IV) do Skwierzynki i z powrotem.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.