Marzena Sutryk

Instalacja fotowoltaiczna w aquaparku? Żeby było taniej

Umowę podpisała wczoraj Monika Tkaczyk, prezes ZOS, i wicemarszałek województwa Tomasz Sobieraj Fot. Radosław Brzostek Umowę podpisała wczoraj Monika Tkaczyk, prezes ZOS, i wicemarszałek województwa Tomasz Sobieraj
Marzena Sutryk

Park Wodny w Koszalinie chce oszczędzać na wydatkach na energię, stąd pomysł z montażem instalacji fotowoltaicznej. Podpisano umowę na dofinansowanie inwestycji.

Umowę, opiewającą na 1,2 mln zł dofinansowania z funduszy unijnych, podpisali: wicemarszałek zachodniopomorski Tomasz Sobieraj, prezydent Koszalina Piotr Jedliński oraz Monika Tkaczyk, prezes Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie. Cały projekt kosztować ma 3,3 mln złotych.

Oprócz dotacji pozostałą część projektu finansuje miasto Koszalin oraz Zarząd Obiektów Sportowych.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.