Czesław Wachnik

Informacje z powiatu świebodzińskiego

Czesław Wachnik

Wiata uchroni dzieci przed deszczem.

Świebodzin - Drużyna Vac Max nadal bez porażki
Rozegrano 5 i 6 kolejkę spotkań XVIII Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Kolejny znakomity weekend na parkiecie świebodzińskiej hali zaliczyła Vac Max, która wygrała obydwa swoje spotkania. W sobotę, trochę szczęśliwie, 3:2 pokonał Tombud. Z kolei w niedzielę przekonywająco, bo aż 5:1 zespół wygrał z „komputerowcami”. Tym samym Vac Max nadal jest jedyną drużyną, która nie straciła żadnego punktu. Dobrze dwie ostatnie kolejki zapamiętają również „piekarze”. W sobotę wysoko, bo aż 6:0 pokonali Kico, a dzień później zwyciężyli 2:1 z Seco Warwick. Znakomicie spisała się drużyna Ukraińców, czyli Aspis. W piątej kolejce 4:1 pokonali Computec, a w niedzielę 8:1 „rozjechali” WSQ. Dobrze radzi sobie Nice. Także zwyciężyła dwa razy.

Lubrza - Wiata uchroni dzieci przed deszczem

Przed przedszkolem w Lubrzy pojawiła się wiata, dzięki której dzieci czekające na autobus nie muszą moknąć na deszczu. Zanim pojawiło się zadaszenie, wycięto zbędną roślinność, plac uporządkowano i wyłożono kostką z polbruku.

Powiat świebodziński - Radni jak co roku przekazali paczki
Tradycyjnie już jak w roku ubiegłym, radni powiatu ufundowali paczki z artykułami pierwszej potrzeby dla rodziny, wychowującej dwójkę dzieci w tym jedno niepełnosprawne.

Czesław Wachnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.