IGAR to niesamowite kolekcje oryginalnych, pełnych elegancji i kobiecości, ręcznie zdobionych sukien ślubnych i wizytowych

Czytaj dalej
Ula Sobol

IGAR to niesamowite kolekcje oryginalnych, pełnych elegancji i kobiecości, ręcznie zdobionych sukien ślubnych i wizytowych

Ula Sobol

IGAR to firma pełna pasji do tworzenia sukien ślubnych, profesjonalne krawiectwo, tradycyjne kroje oraz wiedza o aktualnych trendach.

Swoją działalność rozpoczął w 1985 roku. - Wiele lat pracy nad stworzeniem dobrej marki pozwoliło nam zdobyć spore doświadczenie w kreowaniu mody. Do roku 2005 nasza działalność opierała się jedynie na sprzedaży sukien od producentów polskich i zagranicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek stworzyliśmy własną pracownię krawiecką, zatrudniając najlepszych fachowców pracujących nieustannie nad stworzeniem niepowtarzalnych sukien ślubnych i wizytowych.

Każdy sezon i praca nad nową kolekcją w IGARZE to niesamowita bajka.

Tiule muśliny, koronki, koraliki, delikatne hafty, zawiłe detale to elementy romantycznych, zmysłowych i eleganckichsukni IGAR pięknie podkreślających kobiecą sylwetkę. - Naszym atutem jest możliwość zamówienia sukni ślubnej na miarę. Stawiamy na perfekcyjne wykonanie. Ciężko pracujemy, aby sprostać wymaganiom naszych klientek. Wiemy, że u nas każda klientka znajdzie wymarzoną suknie, która ją zachwyci i sprawi, że będzie wyglądać niesamowicie.

Obecnie bogatą ofertę IGAR możesz znaleźć w salonach firmowych w Rzeszowie, Przemyślu, Tarnowie oraz w Krośnie a także w salonach partnerskich na terenie całej Polski i za granicą.

- Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.