Kacper Chudzik

Głogów: Wraz z nową galerią ruszyło kino. Co o w nim obejrzymy?

Magdalena Lorek, dyrektor głogowskiego Cinema 3D. Fot. Kacper Chudzik Magdalena Lorek, dyrektor głogowskiego Cinema 3D.
Kacper Chudzik

- W repertuarze nie zabraknie oczekiwanych premier - zapewnia dyrektor kina. Sprawdziliśmy, jakie są plany projekcji w nowym kinie, jak wyglądają ceny biletów, a także kto może uzyskać zniżkę na seans.

Od ubiegłego tygodnia, wraz z otwarciem Galerii Glogovia, w mieście działa nowe kino. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie atrakcje czekają tutaj na wszystkich miłośników dobrych filmów.

Wszystkich głogowskich kinomaniaków na pewno ucieszy fakt, że ceny w nowym obiekcie nie są za wysokie.

Jak się dowiedzieliśmy, zarówno bilety na filmy w 2D oraz 3D można kupić w tych samych cenach. Wejściówka ulgowa to koszt 17 złotych, natomiast normalna - 21 złotych. Jeszcze taniej filmy będzie można obejrzeć w środy, kiedy to bilety dostępne będą w cenie 16 zł. Dla posiadaczy karty dużej rodziny wejściówki kosztować będą natomiast tylko 14 zł. Co więc konkretnie zobaczymy w Cinema 3D w najbliższym czasie?

Wśród filmów, które trafiły do repertuaru kina znalazły się m.in.: „7 Rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Na granicy”, „Historia Roja”, a także komedie „Siostry” i „Zoolander No. 2”, czy dramat „Wstrząs”. Dla najmłodszych przygotowano z kolei bajki „Zwierzogród” oraz „Robinson Crusoe”. Pracownicy kina chcą też zaprezentować głogowianom możliwości systemu dźwiękowego Dolby ATMOS, który zamontowany jest w salach Cinema 3D. Oferuje on dodatkowe wrażenia z seansu, dzięki przestrzennemu rozchodzeniu się dźwięku. W tym systemie zaprezentowany zostanie film „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”.

Magdalena Lorek, dyrektor głogowskiego Cinema 3D.
Kacper Chudzik Magdalena Lorek, dyrektor głogowskiego Cinema 3D.

– W repertuarze nie zabraknie najbardziej oczekiwanych premier. Zagramy m.in. takie filmy, jak „El Clan”, „Dama w Vanie”, „Powrót”. Dobieramy repertuar tak, aby każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie – mówi Magdalena Lorek, dyrektor kina CINEMA3D w Głogowie. – W naszym kinie nie może więc zabraknąć premier filmów akcji, jak „Psy Mafii”, czy komedii, jak chociażby „Tata kontra Tata”. Przypomnijmy: do oglądania filmów w technologii 3D, wystarczą niedrogie okulary pasywne. Będzie je można nabyć w kasach kina za 4 zł. W późniejszym czasie tych samych okularów można używać na innych seansach, więc zakup okularów jest jednorazowy. Bilety rezerwować można na stronie internetowej.

Kacper Chudzik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.