FizjoLady ze Szczecina. Łamie tabu i nie wstydzi się tego. Za to pokochały ją internautki

Czytaj dalej
Anna Folkman

FizjoLady ze Szczecina. Łamie tabu i nie wstydzi się tego. Za to pokochały ją internautki

Anna Folkman

Ten profil na forum dla mam jest dobrze znany. FizjoLady komentuje, radzi, odpowiada. Pani Olga to fizjoterapeutka z powołaniem. Jest nim wsparcie i pomoc kobietom, mamom

Profil miał pierwotnie promować jej gabinet - jest fizjoterapeutką, od dwóch lat specjalizuje się w fizjoterapii kobiet. Kiedy jako fizjoterapeuta baletu Opery na Zamku, jedna z tancerek przedstawiała ją choreografowi z Francji, powiedziała „this is our FizjoLady”, bardzo jej się to spodobało.

- Przedstawia to dokładnie to, czym się zajmuję Fizjo- fizjologia i fizjoterapia, Lady- kobieta - mówi Olga Trybel. - I tak zostało. Stronę na Facebooku prowadzę od sierpnia 2016roku. Początkowo chciałam poszukiwać klientów, szybko zmieniłam działania i zaczęłam pisać teksty, które mogą przydać się rodzicom w wychowywaniu dzieci i kobietom w przygotowaniu do porodu i rehabilitacji spraw, które dotykają nas często, ale wstydzimy się o tym mówić. Ja się nie wstydzę i mówię wprost o nietrzymaniu moczu, sprawach intymnych, obniżaniu narządów, rehabilitacji brzucha itd. Dzięki takiemu bezpośredniemu podejściu łamię tabu związane z miejscami intymnymi kobiet i z problemami, które mogą pojawić się przy nieodpowiedniej pracy z ciałem.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Folkman

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.