Dziewczynki już walczą o koronę

Czytaj dalej
Fot. Archiwum uczestnika
(STAW)

Dziewczynki już walczą o koronę

(STAW)

Zapraszamy do przysyłania zgłoszeń kandydatów do tytułu Mała Miss i Mały Mister Karnawału 2016! Czekamy na zdjęcia maluchów w przebraniach.

Dzieci kochają karnawał, bo na balu przebierańców mogą być kim tylko zechcą. Na przykład najpiękniejszą księżniczką, superbohaterem, ulubionym zwierzakiem. Albo kimś wyjątkowym, wymyślonym właśnie przez malucha. Zwycięzców nagrodzimy koroną i pamiątkowym dyplomem.

Czekamy na zgłoszenia dzieci w wieku do 10 lat w najciekawszych przebraniach karnawałowych. Pomysłów na niezwykłe kostiumy na pewno nie zabraknie, więc warto się nim pochwalić. Na zgłoszenia czekamy tylko do 5 lutego do 11.00. Możecie Państwo sami dopisać dziecko do uczestników na stronach: www.gazetalubuska.pl/malymister lub www.gazetalubuska.pl/malamiss. Wciskacie przycisk „dodaj kandydata”. Użyjcie zdjęcia w dobrej rozdzielczości, wpiszcie krótki opis malucha, z jakiej jest miejscowości oraz podajcie dane kontaktowe.

Zgłoszenie można przysłać e-mailem na adres: [email protected]. W treści wiadomości wpisując imię i nazwisko, wiek dziecka, miejsce zamieszkania (miejscowość), krótki opis dziecka, imię i nazwisko opiekuna prawnego, numer kontaktowy (koniecznie!, dane tylko do wiadomości redakcji). Pamiętaj, aby dołączyć dobrej jakości zdjęcie dziecka w przebraniu karnawałowym.
Głosowanie trwa do 9 lutego. Głosowanie za pomocą kliknięć - do 29 stycznia do 9.00

(STAW)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.