Marek Rudnicki

Dwa razy Dni Morza. 30 ministrów. Tego jeszcze w Szczecinie nie było

Gróbarczyk: To okazja, aby się zaprezentować, nawiązać mocne kontakty, aby w oparciu o nie rozwijać branżę gospodarki morskiej Gróbarczyk: To okazja, aby się zaprezentować, nawiązać mocne kontakty, aby w oparciu o nie rozwijać branżę gospodarki morskiej
Marek Rudnicki

W dniach 13-15 czerwca odbędą się w Szczecinie Światowe Dni Morza 2018. To najważniejsze, prestiżowe dla środowisk morskich święto agendy ONZ ds. żeglugi morskiej , Międzynarodowej Organizacji Morskiej. Odbędą się tuż po polskich Dniach Morza, które zaplanowano na 8 - 10 czerwca.

Światowe Dni Morza organizowane są corocznie w jednym z krajów będących członkiem Międzynarodowej Organizacji Morskiej. W tym roku wypada jubileusz 70. istnienia IMO, które wybrało Polskę na miejsce obchodów.

- W Światowych Dniach Morza w Szczecinie będzie uczestniczyć około 800 gości z kraju i zagranicy, w tym 300 o randze specjalnej - informuje Krzysztof Gogol, rzecznik prasowy Fundacji Pro Publico Mare, która współpracuje przy organizacji imprezy. - Wśród tych ostatnich pojawi się sekretarz generalny IMO, Kitak Lim, a także blisko 30 ministrów ds. gospodarki morskiej z całego świata.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Rudnicki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.