DW SKOWRON WILLEMS Deweloper

Czytaj dalej
.

DW SKOWRON WILLEMS Deweloper

.

DW SKOWRON WILLEMS sp. kom. to firma deweloperska powstała w 2013 roku zaczynając od działalności w branży nieruchomości gdzie zajmowała się m.in. zarządzaniem obiektami budowlanymi a od kilku lat budując bank ziemi. W 2018 rozpoczęła pierwszy projekt budowy apartamentowca VISTULA. W naszej ofercie skierowanej na lokalne projekty znajdą się apartamenty i mieszkania na sprzedaż jak również obiekty komercyjne m.in. hale magazynowe czy logistyczne. Nasza niemal 9 letnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć doświadczenie oraz poznanie zasad rynku deweloperskiego.

Doświadczenie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma świadczyła usługi na najwyższym poziomie starając się utrzymać ceny satysfakcjonujące dla klienta. Wykwalifikowana kadra oraz wykorzystywanie do pracy sprawdzonych rozwiązań oraz materiałów wiodących marek pozwoli zadowolić każde gusta.

Niski koszt

Naszym dodatkowym atutem jest to, iż pracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami oraz dostawcami materiałów co daje możliwość uzyskania dobrych rabatów także przy wykończeniu wymarzonego mieszkania. Taką możliwość daje jedynie firma z ugruntowaną na rynku pozycja oraz odpowiednich zapleczem finansowym. Nasi klienci uzyskując ewentualne rabaty i dobre ceny mogą skorzystać z wypracowanych przez nas przez lata upustów cenowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w projektowaniu mieszkań nasze budynki aktualnie wznoszone i przyszłe cechują się niskimi kosztami eksploatacyjnymi w późniejszym użytkowaniu.

Spełniamy Marzenia

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza dlatego proponujemy zrealizowanie marzeń o własnym miejscu na Ziemi w rozsądnej cenie co jest naszym motto i celem biznesowym prowadzenia działalności deweloperskiej. Z nami zbudujesz swoją stabilną przyszłość.

Działamy wg. Ustawy deweloperskiej z 16 września 2011 roku. Sprzedaż odbywa się przez umowy deweloperskie i zakładanie rachunków powierniczych do apartamentów i mieszkań. Daje to Państwu pełne bezpieczeństwo transakcji i zakupu.

Zapraszamy na nasza stronę: www.dewelopws.pl

Nasze realizacje:

Projekt „VISTULA APARTAMENTY” to wyjątkowa inwestycja w samym sercu TARNOBRZEGA blisko rynku głównego oraz terenów rekreacyjnych nad Wisłą stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w ścisłym centrum Tarnobrzega pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście bo wszędzie blisko oraz rekreacji bo również blisko do takich terenów nad Wisłą.
Inwestycja jest zlokalizowana w terenie zabudowanym na jedynej wolnej działce więc w przyszłości nie będą przeszkadzać dźwięki kolejnej realizacji. Niedaleko, w tętniącym życiem rynkiem głównym starego miasta, znajdują się ośrodki kultury, urzędy, usługi czy lokale gastronomiczne. W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 63 komfortowych mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 154 m2 w raz z podziemnymi garażami na 47 miejsc postojowych a także przestronne tarasy i logie. Nowoczesna architektura, wysoki standard oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to również zalety tego miejsca. Apartamenty VISTULA zachwycą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

PROJEKT jest na ostatnim etapie sprzedaży – zostało kilka mieszkań od powierzchni 64 m2 w cenie 4800 brutto za 1 m2. Osoby zainteresowane zapraszamy na naszą stronę www.vistula-apartamenty.pl lub kontakt z naszym sprzedawcą pod numerem telefonu 780107746 lub email: [email protected]

Projekt „NOWE PRZYWIŚLE” to kolejny projekt zlokalizowany blisko centrum miasta oraz terenów rekreacyjnych nad Wisłą.

Mieszkania w NOWEPRZYWIŚLE to inwestycja stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w bliskim centrum Tarnobrzega pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście bo wszędzie blisko oraz rekreacji bo również blisko do takich terenów nad Wisłą.

Inwestycja jest zlokalizowana w na ulicy Maja na jedynej wolnej działce więc w przyszłości nie będą przeszkadzać dźwięki kolejnej realizacji. Niedaleko, w tętniącym życiem rynkiem głównym starego miasta, znajdują się ośrodki kultury, urzędy, usługi czy lokale gastronomiczne.

W bloku mieszkalnym zadbano o każdy szczegół tak aby użytkowanie było komfortowe oraz funkcjonalne. Zaprojektowano 32 mieszkania o powierzchni od 35 m2 do 55 m2 z balkonami wyposażone w windę wraz z podziemną halą garażową na 32 miejsca postojowe. Nowoczesna architektura w stylu minimalizmu, standard oraz zastosowanie sprawdzonych technologii to również zalety tego miejsca. Mieszkania zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Osoby zainteresowane zapraszamy na naszą stronę www. noweprzywisle.pl lub kontakt z naszym sprzedawcą pod numerem telefonu 780107746 lub email: [email protected]

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.