Dom Langiewicza

Czytaj dalej
Dom Langiewicza

Dom Langiewicza

Dom Langiewicza

Mieszkanie w bliskim sąsiedztwie centrum Kielc, w oazie pełnej zieleni – to realne marzenie do spełnienia. Kameralny budynek „Dom Langiewicza” stanie niebawem w pobliżu takich instytucji jak liceum. im. Stefana Żeromskiego, Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej czy Wojewódzkiego Domu Kultury.

Dom Langiewicza

42 mieszkania, 4 kondygnacje, powierzchnie od 38 do 145 metrów kwadratowych – tak w największym skrócie można opisać najnowszy projekt cenionej kieleckiej firmy Westech Inwestycje. Tym razem przy ul. Langiewicza powstaje elegancki i oszczędny w formie budynek z jasnymi i ustawnymi mieszkaniami. Lokale świetnie sprawdzą się jako mieszkania i pomieszczenia do działalności biznesowej. Ich atutem będzie także wspaniały widok na okoliczne pasma wzgórz, wyeksponowany dzięki sąsiedztwu niskiej zabudowy.

Dom Langiewicza

Inne liczące się dogodności Domu Langiewicza to winda – rzadko spotykana w innych tego typu budynkach, podziemny parking, wysoka jakość wykończenia, przylegający plac zabaw, odległość od centrum miasta – prawie półtora kilometra, a oprócz tego spokój i cisza charakterystyczne dla okolicy.

Dom Langiewicza to propozycja idealnych warunków do mieszkania i pracy.

Dom Langiewicza

Dom Langiewicza
Ul. Gen. Hauke Bosaka 10
25-217 Kielce
tel. 691 072 060

www.domlangiewicza.pl

[email protected]

Dom Langiewicza

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.