Dla miłośników gotowania i muzyki

Czytaj dalej
MM

Dla miłośników gotowania i muzyki

MM

Kto lubi pichcić i interesuje się kuchnią, może jutro, 9 listopada, wziąć udział w warsztatach kulinarnych organizowanych przez Centrum Animacji i Rewitalizacji „Rondo” przy ul. Limanowskiego 166. Początek o godz. 11.

Warsztaty są przeznaczone dla całych rodzin. Ich zadaniem jest przybliżenie tradycji i zwyczajów zapomnianej kuchni regionalnej. Z przygotowanych artykułów spożywczych uczestnicy stworzą potrawy takie jak zalewajka czy fifka. Zdobędą nowe umiejętności w oparciu o tradycje kulinarne i historię miasta, przy jednoczesnej promocji rodziny i wspólnego kreatywnego spędzania czasu.

Więcej informacji i zapisy pod numerem 661-611-319 lub e-mailem [email protected] i [email protected].

Ci, którzy od gotowania wolą taniec, niech w najbliższy wtorek, 12 listopada, o godz. 21.30 wybiorą się na Salsa Party do klubokawiarni „KIJ” przy ul. Jaracza 45. Wstęp jest wolny. W programie nie tylko salsa, ale także bachata i kizomba.

Współorganizatorem imprezy jest szkoła tańca „Urban Dance Zone”.

Szczegóły można uzyskać pod numerem 793-051-588 lub e-mailem [email protected].

A jeszcze dziś o godz. 16 przy al. Piłsudskiego 133 odbędzie się spotkanie z cyklu „Muzyczna Kawiarenka”, tym razem związane z Dniem Niepodległości. Wstęp kosztuje 5 zł, zapisy pod numerem 574-255-542.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.