Cztery zażalenia na areszt posła nic nie wskórały

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Szkocki /Polska Press
Marek Jaszczyński

Cztery zażalenia na areszt posła nic nie wskórały

Marek Jaszczyński

Wczoraj sąd okręgowy rozpoznał zażalenia na tymczasowy areszt posła Platformy Obywatelskiej Stanisława Gawłowskiego. Wniósł je każdy z trzech obrońców, a także on sam.

Sąd rozpatrywał zażalenia na areszt za zamkniętymi drzwiami. W posiedzeniu nie wziął udział podejrzany, ale w jego imieniu wystąpiło trzech obrońców: Roman Giertych, Rafał Wiechecki i nowy obrońca Włodzimierz Łyczywek. Sprawę rozpatrywał sędzia Ryszard Małachowski, który został wylosowany do rozpatrzenia zażalenia na areszt.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.