B&Z Proenergy

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

B&Z Proenergy

Materiał informacyjny

Tu podaj tekst alternatywny

NIE SZUKAJ DALEKO, JAK MASZ BLISKO.
Przyjdź - załatwimy za Ciebie wszystko!


Przedsiębiorstwo B&Z Proenergy istnieje od 2014 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w Lęborku, przy ul. Klonowej 13, w województwie pomorskim. Właścicielem działalności jest Jerzy Baranowski.

Zasięg działalności firmy
B&Z Proenergy jest wiodącym przedsiębiorstwem na rynku lokalnym i swoje usługi świadczy głównie w północnej części Polski. Obecnie, dzięki własnym ekipom montażowym zasięg firmy obejmuje teren całej Polski i po za jej granice.

Misją firmy jest troska o środowisko, proekologiczne myślenie oraz dostarczyć klientom nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które nie tylko pozwolą obniżyć koszty energii, ale też wpłyną pozytywnie na otaczające nas środowisko.

Przez wiele lat swojej działalności firma zrealizowała ponad 8 tyś. instalacji fotowoltaicznych, o mocy 5 – 400 kW, ponad 150 pomp ciepła oraz wyremontowaliśmy wiele obiektów.

Firmę tworzą doświadczeni i najlepsi ludzie w swoim fachu, ludzie z pasją, którzy podejmują postawione przed nimi wyzwania. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość i atrakcyjne ceny. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Produkty i usługi

Od początku swojego istnienia główną działalnością firmy jest branża elektryczna z zakresu odnawialnych źródeł energii o szerokim spektrum oferowanych usług.

OZE

W dobie trendu zachowań proekologicznych główną specjalnością firmy są odnawialne źródła energii. Firma oferuje szeroki asortyment elastycznych rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta. Stosowane przez firmę produkty i ich montaż są najwyższej jakości, to sprawdzone, nowoczesne technologie – materiały trwałe, bezawaryjne i wydajne, które gwarantują wieloletnie, maksymalne uzyski darmowej energii słonecznej, przynosząc realne oszczędności. Doświadczona kadra udzieli fachowe doradztwo, zaprojektuje instalację dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki lokalizacji instalacji w oparciu o najwyższej jakości komponenty, a także zapewni certyfikowanych instalatorów, którzy sprawnie i fachowo wykonają montaż oraz serwis systemu.

Zakres usług:

Oferujemy nie tylko montaż instalacji fotowoltaicznej czy pomp ciepła, montujemy również maty grzewcze, kotły gazowe, kotły stałopalne, centralne ogrzewanie i wiele innych inwestycji w Twoją przyszłość. Klient oczekuje od wykonawcy profesjonalizmu i perfekcji podczas realizacji inwestycji, co firma B&Z Proenergy w pełni gwarantuje.

Mamy ogromny bagaż doświadczeń związanych z montażem systemów Odnawialnych Źródeł Energii. Staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta i to nam się udaje. Świadczą o tym liczne recenzje i opinie zadowolonych klientów. Firma kładzie duży nacisk na zadowolenie klientów. Stąd rozszerza swoją działalność o kolejne dziedziny by kompleksowo spełnić plany inwestycyjne i oczekiwania klientów.

Co wyróżnia firmę?

Firmie B&Z Proenergy zależy na tym, aby każdy klient był zadowolony z oferowanych produktów i usług, dlatego kładzie nacisk by poznać prawdziwą i szczerą opinię każdego klienta. Dbamy o indywidualne podejście do klienta, aby w maksymalnym stopniu osiągnęli zamierzone cele.

Nasze rozwiązania i sposoby ich doboru są zorientowane przede wszystkim na zaspakajanie potrzeb naszych Klientów, a jedną z nich jest także minimalizacja kosztów, dlatego każde rozwiązanie jest tak konstruowane, aby było ekonomicznie uzasadnione i wygenerowało oszczędności. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i obietnice. Dzielimy się wiedzą oraz oferujemy naszym klientom wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań. Pracujemy z pasją oraz okazujemy szacunek każdej osobie i każdej firmie, z którą mamy przyjemność współpracować. To czyni, że oferta firmy B&Z Proenergy jest konkurencyjna nie tylko w branży elektryczno - instalacyjnej, ale również w kompleksowych usługach remontowo – budowlanych.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej i OZE. Skupia się na stałym rozwoju firmy, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta i zagwarantować jego zadowolenie. Celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług instalacyjno – remontowo – budowlanych.

Profesjonalizm, sprawność, rzetelność, komunikacja oraz preferencyjne ceny, to priorytet naszej firmy. Nasze statystyki wskazują fakt, iż jesteśmy coraz bardziej doceniani, szanowani, nasze logo zna już ponad 80% lokalnego społeczeństwa. Świadczą o tym również uzyskane nagrody i wyróżnienia oraz liczne opinie i referencje naszych klientów.

B&Z Proenergy
Ul. Klonowa 13 84-300 Lębork
Tel. 508 967 669
e-mail: [email protected]
www.: www.bzproenergy.pl
FB: https://www.facebook.com/bzproenergyy

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.