Jakub Lisowski

Bójka, która przerodziła się w spór dwóch szczecińskich akademii

Zespół FASE Szczecin sportowo nieźle wypadł w Zakopanem. Pozostał niesmak po bójce Fot. Api Cup zakopane/owen.pl - facebook Zespół FASE Szczecin sportowo nieźle wypadł w Zakopanem. Pozostał niesmak po bójce
Jakub Lisowski

Nie poznaliśmy przyczyny bijatyki z udziałem młodych zawodników, trenerów, a nawet rodziców. I pewnie już nie poznamy, ale warto przypomnieć o najważniejszych obowiązkach wszystkich uczestników wydarzeń sportowych z udziałem dzieci i młodzieży. Przypomnijmy: po meczu zespołów FASE Szczecin z Olimpique Marsylia podczas międzynarodowego turnieju BellSportCup w Zakopanem doszło do bójki na boisku, w której uczestniczyli młodzi piłkarze, trenerzy i... rodzice. Bójka może i trwała kilkadziesiąt sekund, nikt poważnie nie ucierpiał, ale sprawa wypłynęła (w poprzedni poniedziałek) i była głośna przez wiele dni.

- Po meczu FASE z Olympique zawodnik zespołu ze Szczecina podszedł do bramkarza rywali i zaczął udawać małpę. Czarnoskóry zawodnik z Marsylii w odpowiedzi nie podał mu ręki, a zainterweniować próbował szkoleniowiec zespołu z Francji. Niestety w odpowiedzi na boisko ruszyła jedna z matek, a za nią kilkoro innych rodziców i na boisku rozpoczęła się prawdziwa „ustawka” - zrelacjonował bójkę informator portalu pogonsportnet.pl, który jako pierwszy podał tę informację.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Lisowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.