Biedronka na ekspresówce? Podejrzane praktyki przy S5 w Pawłówku

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Jarosław Reszka

Biedronka na ekspresówce? Podejrzane praktyki przy S5 w Pawłówku

Jarosław Reszka

Powracam do budowy drogi S5, ale też ogromne jest zainteresowanie Czytelników tym tematem. Najbliższym ważnym krokiem będzie rozstrzygnięcie roszczeń wykonawców odcinków S5 na terenie Kujaw, domagających się wydłużenia terminu zakończenia prac.

W bydgoskim oddziale GDDKiA podpytałem, że decyzje nie zapadną w jednym terminie, a pierwszych rozstrzygnięć należy się spodziewać w trzeciej dekadzie lipca.

Jednak nie tylko terminy interesują ludzi. Zgłosili się do mnie dwaj Obywatele, chcąc zwrócić uwagę na podejrzane postępki budowlańców na odcinku S5 pomiędzy Tryszczynem i Białymi Błotami. Obywatele nie byli zwykłymi gapiami. Zorientowałem się, że przynajmniej jeden z nich jest zawodowo związany z nadzorem budowlanym.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Reszka

Redaktor wydań "Expressu Bydgoskiego", publicysta - autor felietonów, komentarzy, recenzji książek oraz przedstawień teatralnych i operowych. Dziennikarz od ponad 25 lat. Doktor nauk humanistycznych. Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Autor książek w zakresie językoznawstwa i literatury faktu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.