Białystok wierzy, że Jaga po raz drugi zdobędzie Puchar Polski

Czytaj dalej
Julita Januszkiewicz

Białystok wierzy, że Jaga po raz drugi zdobędzie Puchar Polski

Julita Januszkiewicz

Śpiewem i okrzykami będą zagrzewali swoją ukochaną drużynę Jagiellonię do walki o Puchar Polski. 2 maja, trybuny Stadionu Narodowego będą w barwach Żółto-Czerwonych.

Jedziemy, by przeżyć niesamowite wydarzenie. Wszyscy wierzymy, że nasz białostocki klub zdobędzie po raz drugi trofeum - ma nadzieję ks. Antoni Wiszowaty, 48-letni wikariusz z parafii pw. św. Anny w Kalinówce Kościelnej koło Knyszyna.

Na finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym wybiera się z silną ekipą kibiców z Kalinówki oraz z zaprzyjaźnionej parafii w Krypnie. Autokarem jedzie stamtąd 40 osób. Wśród kibiców będą rodzice z dziećmi oraz młodzież.

Bo chcą wspierać ukochaną Jagiellonię w batalii o Puchar Polski .

- Jesteśmy „kibicowsko” przygotowani. Śpiewy i okrzyki zagrzewające naszych piłkarzy znamy na pamięć, bo towarzyszą nam one na białostockim stadionie - uśmiecha się ks. Antoni Wiszowaty.

Oczywiście, jak na prawdziwych kibiców przystawało, grupa będzie ubrana w żółto-czerwone koszulki w podłużne pasy. Ze sobą będą też mieli charakterystyczne szaliki.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Julita Januszkiewicz

Publikuję głównie w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej". Dziennikarką jestem od kilkunastu lat. Śledzę to co się dzieje w gminach powiatu białostockiego. Ale interesują mnie też ciekawostki historyczne, wykopaliska archeologiczne. Lubię tematy społeczne, a od niedawna zajmuję się również edukacją. Nie boję się pisać o sprawach trudnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.