Auto Gaz / Montaż LPG - Jastrzębie-Zdrój EKO-CAR

Czytaj dalej
Artykuł sponsorowany

Auto Gaz / Montaż LPG - Jastrzębie-Zdrój EKO-CAR

Artykuł sponsorowany

INSTALACJE GAZOWE VI GENERACJI DLA WTRYSKU BEZPOŚREDNIEGO

PROFESJONALNY DOBÓR I MONTAŻ INSTALACJI LPG I NITRO NX

DOBRA INSTALACJA LPG TO DUŻA OSZCZĘDNOŚĆ BEZ STRATY MOCY

EKO-CAR to jedna z najstarszych, na rynku polskim, firm zajmujących się przystosowaniem samochodów napędzanych silnikami benzynowymi do zasilania paliwem alternatywnym, jakim jest AUTOGAZ. Firma szczyci się wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym zapleczem technologicznym a przede wszystkim pasją w dążeniu do najwyższego zadowolenia klientów.

EKO-CAR istnieje od 1992 roku i od tego czasu z naszego warsztatu wyjechały tysiące ekologicznych i oszczędnych samochodów zasilanych gazem należących do ludzi nie tylko z całej Polski, ale i takich krajów jak Niemcy, Czechy, Luksemburg a nawet Holandia.

Nasza Firma zdobyła uznanie i zaufanie wielu klientów , co sprawia że jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani aby robić dobrą robote .
Przerażają Cię wysokie ceny benzyny i szukasz rozwiązania, które pozwoliłoby Ci zaoszczędzić bez przesiadania się do innego środka transportu? Zainwestuj w instalację gazową IV generacji, a montaż LPG zleć naszej firmie!

W naszym warsztacie w Jastrzębiu Zdroju na Śląsku do przystosowania samochodów z silnikami benzynowymi do zasilania auto gazem wykorzystujemy nowoczesny sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu – STAG 400 DPI. Sterownik umożliwia montaż LPG w wybranych modelach samochodów wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Instalacje gazowe dla wymagających
Instalacje auto gazu ze sterownikiem STAG 400 DPI odpowiadają potrzebom zaawansowanych technologicznie pojazdów, które są wręcz naszpikowane elektroniką. Ponieważ silniki takich samochodów są wyjątkowo wrażliwe na jakiekolwiek zmiany fabrycznych parametrów, montaż LPG nie może w żaden sposób zakłócić współpracy układu zasilania z komputerem pokładowym. Właściwą integrację instalacji auto gazu z układem zasilania benzynowego zapewnić może właśnie STAG 400 DPI.

Dlaczego właśnie STAG 400 DPI?
Produkowany z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz najwyższej jakości podzespołów elektronicznych nie tylko spełnia wymagania silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, lecz sprawia także, że po montażu LPG są one bardziej ekonomiczne i jednocześnie przyjazne dla środowiska. Instalacje auto gazu wyposażone w ten sterownik należą do najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na polskim rynku.

Zalety i funkcjonalności:
- gwarantuje stabilną pracę silnika z zachowaniem parametrów pracy odpowiadających pełnemu zasilaniu benzyną,
- zapewnia bardzo precyzyjne dawkowanie gazu w całym zakresie obrotów silnika pobierając przy tym minimalną ilość benzyny,
- automatyczne i przede wszystkim niewyczuwalne przejście na zasilanie auta gazem,
- ma możliwość pracy z układami z dotryskami,
- intuicyjny schemat podłączenia,
- szybka i precyzyjna kalibracja dzięki łatwemu w obsłudze programowi,
- mapa graficzna 3D,
- wbudowany adapter dla systemu diagnostyki pokładowej OBD II/EOBD,
- zintegrowany emulator ciśnienia paliwa,
- zaawansowany system autodiagnozy,
- pozwala odczytywać korekcje ECU silnika,
- daje możliwość sprawdzenia parametrów na oscyloskopie.
-

Długodystansowe testy drogowe przeprowadzane przez laboratorium Badań i Certyfikacji wykazały ponadto, że montaż LPG z zastosowaniem tego sterownika jest w 100% bezpieczny dla silnika zapewniając także pełną ochronę wtryskiwaczy benzynowych.

Poza tym STAG 400 DPI zapewnia wyjątkowo ekonomiczną jazdę oferując jednocześnie doskonałe osiągi. Zużycie LPG przy montażu w aucie instalacji gazowej z tym sterownikiem szacuje się na 20% wyższe od aktualnego wskazania komputera benzynowego, podczas gdy średnia wartość zużycia benzyny wynosi ok. 0,5l na cylinder/100km. Naturalnie dla samochodu innej marki, o innym stanie technicznym, z silnikiem o innym kodzie, jak również zatankowanego niższej jakości paliwem, czy poddanego innym warunkom eksploatacji wcześniej wymienione dane mogą ulec zmianie.

Niewątpliwym atutem jest sterownika jest także fakt, że zapewnia on niemalże bezawaryjną pracę instalacji auto gazu. Poprawnie przeprowadzony montaż LPG sprawi więc, że ewentualne prace serwisowe będą niezbędne jedynie podczas okresowych przeglądów.
Adapter OBD II/EOBD
Komunikacja instalacji auto gazu z komputerem benzynowym możliwa jest poprzez następujące protokoły OBD II/EOBD:

ISO-9141
ISO-14230,
ISO-15765.
Montaż LPG ze st
erownikiem STAG 400 DPI to inwestycja, która szybko się zwróci i pozwoli na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji pojazdu. Poza tym zlecając montaż LPG w naszym warsztacie zyskujesz pewność, że zaproponowana przez nas instalacja auto gazu zapewni Ci komfortową i dynamiczną, ale i jednocześnie ekonomiczną jazdę w pełnym zakresie parametrów gwarantowanych przez producenta Twojego samochodu.

Serwis samochodowy
Odpowiednio szybkie zdiagnozowanie usterki daje szansę na jej sprawne usunięcie, zanim stanie się powodem poważnej awarii. Dlatego proponujemy Państwu profesjonalny serwis samochodowy, który pozwoli zdiagnozować i usunąć wszelkie nieprawidłowości. Posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprawdzić każdy pojazd, niezależnie od marki pojazdu i rodzaju silnika.

W zakres oferowanego wsparcia wchodzi nie tylko wymiana olejów, filtrów czy elementów zawieszenia, ale również diagnostyka samochodowa, pozwalająca na ocenę stanu technicznego pojazdu, a w razie awarii umożliwiająca dokładne zweryfikowanie miejsca wystąpienia usterki. Posiadany przez nas sprzęt diagnostyczny pozwala m.in. na usunięcie błędów komputera pokładowego, sygnalizowanych przez kontrolki bądź sygnały dźwiękowe, które zwykle są uciążliwe dla kierowcy.

Dodatkowo, dzięki hamowni podwoziowej, możemy zaoferować naszym Klientom sprawdzenie silników oraz kontrolę stanu pojazdu po wprowadzanych modyfikacjach.

Hamownia podwoziowa
Jednym z funkcjonalnych rozwiązań stosowanych przez profesjonalne warsztaty samochodowe, jest hamownia podwoziowa. Dzięki niej, możliwe jest zweryfikowanie poszczególnych parametrów silnika, a także skontrolowanie stanu pojazdu po modyfikacjach wykonanych w obrębie pojazdu, takich jak m.in. założenie instalacji LPG czy tuningowanie.

Poza kontrolą wprowadzanych zmian, hamownia pojazdowa ma na celu sprawdzenie funkcjonowania silnika oraz określenie jego mocy i momentu obrotowego. Umożliwia ona także weryfikację składu spalin i ich temperaturę, która powinna mieć miejsce szczególnie po zakładaniu chiptuningu. Nowoczesna hamownia pojazdowa dostępna w naszym serwisie, pozwala na dokładne programowanie instalacji LPG, w celu zwiększenia jakości i komfortu jazdy.

Tego typu urządzenie zapewniają wysoką dokładność pomiarów, oraz ich powtarzalność, dzięki czemu możliwe jest otrzymanie rzetelnych wyników.

Wszystkich Klientów zainteresowanych współpracą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Instalacje NX

Nitro - to potoczna nazwa systemu dostarczającego do silnika mieszankę podtlenku azotu i benzyny, system ten prawidlowo zastosowany umozliwia prawie dowolny wzrost mocy silnika.Wtrysk podtlenku azotu jest jednym z łatwiejszych sposobów podniesienia mocy silnika. Nawet najprostsze systemy (uruchamiane ręcznie poprzez naciśnięcie guzika) pozwalają znacząco zwiekszyć moc pojazdu, a zaawansowane systemy wyposażone w w progresywne sterowniki wtrysku pozwalają bez problemów kontrolować przyrost mocy w zalężności np od obrotów silnika czy aktualnego biegu.

Jak dziala NITRO?Moc bierze się z efektywnie spalonego paliwa, aby móc spalić więcej paliwa, musimy dostarczyć więcej tlenu do cylindra. Można użyc porównania, że nitro to "chemiczne turbo" - Sprężarka zwiększa ciśnienie w kolektorze dolotowym, automatycznie zwiększając gęstość powietrza czyli ilość tlenu w jednostce objętości, podtlenek azotu pod wpływem wysokiej temperatury w cylindrze rozpada się na tlen (potrzebny do spalenia dodatkowej ilości paliwa) oraz azot (który łagodzi przebieg spalania - zapobiega spalaniu stukowemu). Dodatkową zaletą jest schładzanie powietrza w dolocie - podtlenek jest wtryskiwany w stanie ciekłym, podczas zmiany stanu skupienia na lotny pobiera on duże ilości ciepła z otoczenia, powodując znaczne obniżenie temperatury swieżego ładunku co w efekcie oznacza lepsze napełnianie cylindrów.

Dla kogo jest system nitro?Dla wszystkich, którzy chcą znacząco, a możliwe bezinwazyjnie i relatywnie tanio podnieść moc swojego samochodu. Nie jest to najlepsze rozwiązanie do wyścigów długodystansowych czy innych rozwiązań permanentnie wykorzystujących dużą moc.
Gdzie można zatankować nitro?Wiele firm zajmujących się tuningiem posiada stację tankowania butli podtlenkiem, my oczywiście zaliczamy się do grona tych firm.

Instalacje gazowe
W dzisiejszych czasach auta zasilane na gaz są stosunkowo popularne, jednak nie zawsze tak było. Nasza firma jako jedna z pierwszych na polskim rynku zaczęła się zajmować zakładaniem systemów umożliwiających stosowanie alternatywnego paliwa, jakim jest auto gaz.

Początki przedsiębiorstwa EKO-CAR z Jastrzębia Zdroju sięgają 1992 roku, kiedy to zrealizowaliśmy pierwsze zlecenie montażu LPG. Od tego czas wykonaliśmy tysiące zamówień nie tylko ze Śląska, ale także z całej Polski, a także Niemiec, Czech, Luksemburga czy Holandii.

Jesteśmy dumni, że od początku proponowaliśmy naszym klientom wyłącznie ekologiczne i ekonomiczne instalacje, przyczyniając się pośrednio do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska.

Dzięki tak wieloletniej działalności zyskaliśmy nie tylko niezwykle bogate doświadczenie i kwalifikacje, ale także niebywałe zaufanie wśród klientów. To z kolei sprawia, że często trafiają do nas limuzyny i auta luksusowe. Ich właścicielom bowiem zależy na tym, by montowane instalacje gazowe LPG były bezpieczne i niezawodne.

Aby zapewnić najlepsze efekty naszej pracy, wyposażyliśmy nasz warsztat w profesjonalne urządzenia diagnostyczne oraz pomiarowe, pozwalające na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń

Proponujemy między innymi montaż LPG, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, bieżące naprawy, usuwanie usterek po innych wykonawcach instalacji gazowych i wiele innych.

Jeśli zastanawiasz się, czy zdecydować się na auto gaz, zgłoś się do nas! Doradzimy odpowiednie rozwiązanie, a także rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego.

Eko-Car
ul. Przemysłowa 21
44-337 Jastrzębie Zdrój
woj. Śląskie

32 471 91 37
512 006 126
e-mail: [email protected]

Artykuł sponsorowany

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.