Apartamenty Active Home

Czytaj dalej
Apartamenty Active Home

Apartamenty Active Home

Apartamenty Active Home

Apartamenty Active Home to prestiżowa inwestycja usytuowana w Kielcach przy ul. Mostowej (obok ulicy Stefana Okrzei), w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Dolina Silnicy.

Inwestycja ta, składa się z dwóch budynków oferujących w sumie 73 mieszkania o bardzo funkcjonalnych rozkładach i różnorodnych metrażach.

Sprzedaż mieszkań oferowana jest w systemie deweloperskim.

Dogodna lokalizacja, bezpośrednia bliskość zieleni oraz nowoczesna architektura to główne zalety Active Home.

Apartamenty Active Home

Bryły budynku charakteryzują się wyważonymi proporcjami z elementami kontrastowych elementów w formie prostokątów, które nadają budynkom silnego, nowoczesnego i zarazem ekskluzywnego charakteru architektonicznego, jednocześnie podkreślając jego indywidualność na tle innych obiektów tego typu w mieście. Elementy takie jak bardzo duże balkony, wygodne loggie oraz znajdujące się na parterze i ostatnich kondygnacjach kameralne tarasy, wszystkie ze szklanymi balustradami, tworzą urokliwe, prywatne miejsca do odpoczynku i relaksu oraz dodają obiektom dodatkowo eleganckiego wyglądu i tworzą przytulną aurę.

Apartamenty Active Home

Ciepły wizerunek osiedla jest zasługą odpowiedniego doboru materiałów elewacyjnych i ich kolorów.

Na elewacjach dominują biele i szarości tynków, które doskonale kontrastują z dopełniającymi je ciemnymi cegłami o mocnej, powodującej grę świateł, łupkowatej strukturze.

Budynki Active Home posiadają pięć kondygnacji naziemnych oraz jedną kondygnację podziemną, w której znajdują się miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

Budynki zaprojektowane zostały tak, że są one w pełni dostępne także dla osób niepełnosprawnych. Obiekty wyposażone będą w nowoczesne cichobieżne windy, z których każda obsługuje kondygnację od podziemia do IV piętra.

Apartamenty Active Home

Proponujemy Państwu miejsce w Kielcach, w którym możecie doskonale odpocząć. Zadbaliśmy nie tylko o jakość budynków, ale także o to wszystko co go otacza i jest niezbędne do komfortowego życia.

Część wspólna, przeznaczona do dyspozycji wszystkich mieszkańców to przestrzeń z zaprojektowaną niską zielenią w formie trawników oraz placem zabaw dla dzieci.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców teren Active Home będzie ogrodzony, monitorowany całodobowo za pośrednictwem systemu kamer.

Lokalizacja naszego zespołu mieszkaniowego bezpośrednio przy dolinie rzeki Silnicy pozwoli Państwu korzystać z miejskich sieci
ścieżek rowerowych, placów zabaw, siłowni na powietrzu, terenów do biegania i innej rekreacji oraz znajdujących się tam urokliwych miejsc spacerowych, którymi można dostać się do centrum miasta, a także nad zalew miejski.

Apartamenty Active Home

Active Home to projekt mieszkaniowy położony w takim miejscu Kielc, skąd zapewniony będzie szybki dostęp zarówno kołowy jak i pieszy do szkół, przedszkoli, przychodni, urzędów państwowych, dworca PKP, Politechniki Świętokrzyskiej i pozostałych uczelni wyższych, co również stanowi o jego niewątpliwej atrakcyjności.

Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania na rzeką, w zielonym i cichym centrum miasta.

Tak właśnie położona jest inwestycja Active Home.

Serdecznie zapraszamy.

Adres inwestycji
ul. Mostowa (obok ulicy Stefana Okrzei), w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Dolina Silnicy.

www.phumroz.pl

Telefony:
881-367-356
791-805-898

Apartamenty Active Home

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.