Akademicy są zadowoleni

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Gawałkiewicz/ZAFF
Jakub Lesiński

Akademicy są zadowoleni

Jakub Lesiński

W Lesznie odbył się towarzyski turniej o puchar prezydenta miasta z udziałem czterech zespołów, w tym zielonogórskiego AZS-u. Nasi szczypiorniści wygrali jeden mecz i zajęli ostatnie miejsce, jednak to nie wynik był na tych zawodach najważniejszy. Triumfowała ekipa z Oławy.

- Nie było z nami dwóch zawodników. Łukasz Jarowicz jest chory, a inny z graczy lekko naciągnął mięsień. Po tych trzech tygodniach ciężkich treningów jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy zespołu. Graliśmy całym składem. Niektóre rzeczy bardzo dobrze nam wychodziły, szczególnie w obronie. Mamy jeszcze pełne kłopoty w ataku pozycyjnym, ale pracujemy nad tym - ocenił trener akademików Bronisław Maly.

Wyniki meczów z udziałem zielonogórzan: Real Astromal Leszno - AZS UZ 20:19, AZS UZ - Moto-Jelcz Oława Handball Team 20:26, MKS Poznań - AZS UZ 18:22.

Runda rewanżowa drugiej ligi startuje w przyszły weekend. W sobotę, 6 lutego nasi akademicy zmierzą się we własnej hali ze Spartą Oborniki Wlkp. - W tym tygodniu pracujemy nad samą taktyką i odnową biologiczną. W sumie będą to trzy treningu na hali i wizyta na basenie. Oprócz choroby Jarowicza nie mamy specjalnych urazów - podkreślał szkoleniowiec AZS-u UZ.

Jakub Lesiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.