Janina [email protected]

A na koniec smaczek - „Klub kawalerów”

Uczestnicy wyjazdów byli bardzo zadowoleni  z wypraw zorganizowanych przez bibliotekę. Fot. nadesłane Uczestnicy wyjazdów byli bardzo zadowoleni z wypraw zorganizowanych przez bibliotekę.
Janina [email protected]

Ten projekt to był strzał w dziesiątkę. Niestety, zakończył się, ale mieszkańcy nie mogą się nachwalić programu tournee z tucholską biblioteką.

Dobiegł końca cykl wyjazdów w ramach projektu „Biblioteczne tournée z kulturą“. Ostatni wyjazd był do Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Dobra komedia

Tym razem uczestnicy mogli obejrzeć znaną komedię pt. „Klub kawalerów“. - Spektakl bardzo podobał się uczestnikom wyjazdu, a mówił o zatwardziałych kawalerach i o tym, jak powoli zmienia się ich punkt widzenia na płeć przeciwną - opowiada bibliotekarka Katarzyna Hanszczyk. - Wszystkim, którzy towarzyszyli nam podczas podróży, bardzo dziękujemy.

I dla rodzin

W ramach tego projektu całe rodziny obejrzały także spektakl pt. „Plastusiowy pamiętnik“ w reżyserii Leny Frankiewicz. Kolorową, pełną humoru i mądrości bajkę o tym, co wydarzyło się w piórniku.

- Polecam tę opowieść tym, którzy jeszcze jej nie widzieli. Mimo że pierwszy odcinek „Plastusiowego pamiętnika“ Marii Kownackiej ukazał się w 1931 r., do dziś przygody ludzika z plasteliny fascynują kolejne pokolenia dzieci - mówi Klaudia Kwasigroch z biblioteki. - Polecam.

„Biblioteczne tournee z kulturą“ dofinansowano ze środków ministra kultury.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.