64 Harcerski Rajd Świętokrzyski

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

64 Harcerski Rajd Świętokrzyski

Materiał informacyjny

Pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w dniach 2-5.06.2022 odbył się 64 Harcerski Rajd Świętokrzyski.

W Góry Świętokrzyskie przyjechało ponad 800 zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i seniorów z całej Polski. 64 Harcerski Rajd Świętokrzyski rozpoczął się w czwartek 2 czerwca z różnych zakątków województwa.

Wszystkie trasy prowadziły w tym roku do Bodzentyna, gdzie w sobotę odbył się zlot całego rajdu! Po dwóch latach przerwy uczestnicy tras mogli wspólnie spędzić czas na warsztatach programowych, w strefie relaksu lub razem pobawić się na koncercie zlotowym. Wśród atrakcji zlotowych znalazły się między innymi:

Na koncercie zlotowym scenę wypełnili harcerze ze 104 Artystycznej Drużyny Harcerskiej oraz Harcerski Zespół Wokalny ,,Happy”!

Harcerski Rajd Świętokrzyski to nie tylko kilkadziesiąt kilometrów wędrówki po świętokrzyskich szlakach, ale również możliwość sprawdzenia własnych granic i stawiania sobie nowych wyzwań. Komendy i kadry tras zadbały o to, aby uczestnicy nie tylko mieli nowe odciski na stopach, ale także żeby mogli sprawdzili swoją wiedzę, pokazać zdolności kulinarne, zdolności zachowania równowagi, umiejętności pływania kajakiem i wiele, wiele innych!

Gratulujemy Harcerzom przebytej trasy i zdobytych nagród.

Szczególne podziękowania kierujemy dla: księdza harcmistrza Jarosława Kuśmierczyka - Komendanta II Trasy 64 HRŚ

Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.