Żurawiniec Point

Czytaj dalej

Żurawiniec Point

Lokalizacja
Nowoczesne, dopieszczone estetycznie osiedle tuż obok rezerwatu przyrody, tras rowerowych, biegowych, z siłownią na wolnym powietrzu – czy to nie brzmi jak opis idealnego miejsca do życia? To jednak nie wszystko. Osiedle Żurawiniec – bo o nim tu mowa - ma w zanadrzu jeszcze inne atuty: kilka dróg dojazdu do centrum, komunikację miejską i pełną infrastrukturę.

Funkcjonalność
Dwadzieścia siedem lat działalności na rynku deweloperskim procentuje bogactwem doświadczeń, dzięki którym wiemy, jak powinny wyglądać mieszkania, by spełniały możliwie jak najwyższe kryteria funkcjonalności. Życie mieszkańcom Żurawiniec Point ułatwi garaż podziemny, pomieszczenia gospodarcze, windy, balkony i tarasy, a korzystny układ pomieszczeń sprawi, że każdy metr kwadratowy mieszkania będzie sensownie wykorzystany.

Budynek
Na dwóch piętrach budynku zaplanowano 14 lokali o powierzchni od 38 do 80 m2 – dokładnie tyle, by z jednej strony spełnić potrzeby osób stawiających wyżej wygodę mieszkań od życia w domu, a z drugiej zachować kameralny charakter zabudowy osiedla – modernistycznych willi miejskich.

www.zurawiniecpoint.pl
Izabela Cholewczyńska - tel. 512 757 350
[email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.