Zmodernizowany system monitoringu widzi lepiej. W Inowrocławiu będzie bezpieczniej

Czytaj dalej
Fot. Dominik Fijałkowski
Dominik Fijałkowski

Zmodernizowany system monitoringu widzi lepiej. W Inowrocławiu będzie bezpieczniej

Dominik Fijałkowski

W maju oddano do użytku zmodernizowany monitoring miejski Inowrocławia. Są już pierwsze efekty pracy kamer, które dbają o bezpieczeństwo mieszkańców.

Obecnie system obsługiwany jest z siedziby Straży Miejskiej. Zamontowane na ulicach kamery, jak również współpracujący z nimi system monitorów, dają strażnikom doskonałe możliwości ostrego i bardzo bliskiego spojrzenia na obserwowane miejsca.

- Unowocześniony system będzie bardzo pomocny w zapobieganiu, ale również wykrywaniu wszelkiego rodzaju przestępstw i wykroczeń. To milowy krok do przodu - podkreślał podczas symbolicznego uruchomienia zmodernizowanych urządzeń insp. Marcin Ratajczak, Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu.

To milowy krok do przodu - podkreślał podczas symbolicznego uruchomienia zmodernizowanych urządzeń insp. Marcin Ratajczak, Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu.

Czytaj o tym w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.