Złoty Pałac - efektowne wnętrza i niepowtarzalny klimat sprawią, że każde przyjęcie pozostanie niezapomniane

Czytaj dalej
Ula Sobol

Złoty Pałac - efektowne wnętrza i niepowtarzalny klimat sprawią, że każde przyjęcie pozostanie niezapomniane

Ula Sobol

- Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszego lokalu - Złotego Pałacu, w którym efektowne wnętrza oraz niepowtarzalny klimat sprawią, że miejsce oczaruje wszystkich, a każde przyjęcie pozostanie niezapomniane – mówi Grażyna Orłowska, właścicielka Złotego Pałacu.

Złoty Pałac znajduje się w miejscu historycznym - Hrabina Urszula Lubomirska wybrała właśnie to malownicze miejsce na swą rezydencję składającą się z Pałacu i parku wzorowanego na ogrodach włoskich – opowiada Grażyna Orłowska, właścicielka Złotego Pałacu.

Podtrzymujemy tradycję organizacji zabaw w Pałacu – dawniej bawili się tu Lubomirscy, dziś Ty możesz zorganizować u nas Swoje Wesele, Bal Studniówkowy, Komunie, Chrzciny, Imprezę Firmową, Zabawę - mówi Grażyna Orłowska. - Dysponujemy pięknymi salami z klimatyzacją - w zależności od wielkości przyjęcia, do państwa dyspozycji oddajemy trzy sale balowe:

- Złotą Salę – największą, idealną na przyjęcia, wesela nawet do 300 osób, spełniającą również funkcję Sali Konferencyjnej, o doskonałej akustyce, wyposażonej w nagłośnienie, rolety i dostęp do szybkiego Internetu.

- Salę Srebrną – elegancka i nowoczesna przestrzeń, doskonale nadająca się na imprezy do 200 osób. Sala posiada dostęp do tarasu, z którego roztacza się piękny widok na park.

- Salę Restauracji – przeznaczoną na mniejsze przyjęcia, np. Komunie, Chrzciny, urodziny, do 50 osób.

Klimat sal tworzy efektowny wystrój, nastrojowe oświetlenie, eleganckie nakrycia, dekoracje, a wszystko to uzupełnienia miła obsługa.

Lokal usytuowany jest 6 km od Rzeszowa w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem oraz prywatnym bezpłatnym parkingiem.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.