Joanna Maraszek

Zbudują modułowy zakład opieki w Świnoujściu. Podpisano umowę

Zbudują modułowy zakład opieki w Świnoujściu. Podpisano umowę
Joanna Maraszek

Po latach prób władze miasta przystąpiły do realizacji długo oczekiwanej inwestycji, czyli budowy nowego Zakładu Opieki Długoterminowej w Świnoujściu. Podpisano już w tej sprawie umowę z wykonawcą.

Zakładu Opieki Długoterminowej przy ulicy Bydgoskiej zbuduje firma MIRBUD S.A. ze Skierniewic. Ta sama, która wcześniej podpisała umowę na budowę nowego przedszkola przy tej ulicy. Wraz z przedszkolem i ZOD wybuduje też drogę dojazdową do obu obiektów oraz zmodernizuje ulicę Bydgoską.

Koszty i termin

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.