Grzegorz Drążek

Zamkną wiadukt w centrum Stargardu. Warto już teraz poszukać dobrego objazdu

To skrzyżowanie zamieni się w rondo. Ma być gotowe za około cztery miesiące. Obok powstaje Zintegrowane Centrum Przesiadkowe To skrzyżowanie zamieni się w rondo. Ma być gotowe za około cztery miesiące. Obok powstaje Zintegrowane Centrum Przesiadkowe
Grzegorz Drążek

Zbliża się trudny okres dla kierowców. W poniedziałek, 7 maja rozpoczęła się przebudowa dużego skrzyżowania u zbiegu ulic Towarowej, Szczecińskiej, 11 Listopada i Bema. Przez trzy miesiące nie będzie można przejechać pod wiaduktem łączącym ulice Szczecińską i Wyszyńskiego.

U zbiegu ulic Towarowej, Szczecińskiej, 11 Listopada i Bema budowane będzie rondo. To poważnie utrudni ruch samochodowy w okolicy centrum. Tym bardziej, że w tym rejonie Stargardu już od jakiegoś czasu zamknięty jest wjazd w ulicę Towarową. Spowodowane jest to budową Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego. Teraz dodatkowo zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem łączącym ulicę Szczecińską z Wyszyńskiego.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Grzegorz Drążek

Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w Stargardzie. Dlaczego? Bo stąd jestem i tutaj pracuję. Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego od roku 2001 i od początku pracuję w redakcji w Stargardzie. Publikuję na portalach internetowych stargard.naszemiasto.pl i GS24.pl. Pomagam czytelnikom rozwiązać ich problemy, opisuję codzienne wydarzenia z miasta, relacjonuję mecze koszykarzy Spójni Stargard, bywam na wydarzeniach kulturalnych, przygotowuję też bardzo lubiane przez czytelników archiwalne galerie zdjęć Stargardu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.