Zakatowali niepełnosprawnego Piotra. Zabójcom nie przeszkadzało, że ofiara nie może się bronić. Ruszył proces

Czytaj dalej
Mariusz Parkitny

Zakatowali niepełnosprawnego Piotra. Zabójcom nie przeszkadzało, że ofiara nie może się bronić. Ruszył proces

Mariusz Parkitny

Biegli nie mieli wątpliwości, że oskarżeni o brutalne zabójstwo niepełnosprawnego Piotrka, mieli pełną świadomość co robią.

Na salę rozpraw wchodzili z pochylonymi głowami, aby nikt nie mógł zobaczyć ich twarzy. Chwilę później tylko jeden próbował przeprosić rodzinę ofiary.

Ofiara to 19-letni Piotr ze Świnoujścia. Był studentem pierwszego roku prawa. Miał orzeczoną niepełnosprawność po przebyciu dziecięcego porażenia mózgowego. Zabójcom nie przeszkadzało, że ofiara nie może się bronić. Tak go katowali, że zabili.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.