Mariusz Parkitny

Zaginiona Angelika kluczem do rozwiązania tajemnicy śmierci noworodka. Ciała dziecka nigdy nie odnaleziono

Zaginiona Angelika kluczem do rozwiązania tajemnicy śmierci noworodka. Ciała dziecka nigdy nie odnaleziono
Mariusz Parkitny

Tajemnicza Angelika mogłaby pomóc rozwiązać zagadkę śmierci noworodka, którego ciała nigdy nie odnaleziono. Kobieta jednak przepadła jak kamień w wodę. W tle sprawy jest nagranie o szczegółach śmierci dziecka.

W środę Angelika W. ponownie nie stawiła się w Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Jest najważniejszym świadkiem w procesie Eleonory Z., prostytutki oskarżonej o zabicie swojego nowo narodzonego dziecka. Eleonora Z. twierdzi, że pozwoliła umrzeć noworodkowi w wiadrze, bo była w szoku i nie miała świadomości, co robi.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.