Z niedzieli na poniedziałek rozstrzygnęły się losy włodarzy w 15 gminach

Czytaj dalej
Marzena Sutryk

Z niedzieli na poniedziałek rozstrzygnęły się losy włodarzy w 15 gminach

Marzena Sutryk

Wczoraj nad ranem wszystko stało się jasne - Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki dotyczące niedzielnej II tury. U nas wybierano włodarzy w 15 gminach.

W Kołobrzegu stery władzy po Januszu Gromku, który w tych wyborach nie startował, przejęła Anna Mieczkowska. Do tej pory członkini zarządu województwa (PO) pokonała Jacka Woźniaka 317 głosami i tym samym wkrótce zostanie zaprzysiężona jako pierwsza w historii Kołobrzegu pani prezydent. Dodajmy, że Janusz Gromek (PO) po trzech kadencjach prezydentury powiedział: pass i wystartował z powodzeniem do sejmiku.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.