Iwona Marciniak

Wykonawca drogi S6 zniszczył drogę Siemyśl - Morowo

Wykonawca drogi S6 zniszczył drogę Siemyśl - Morowo Fot. archiwum polskapress
Iwona Marciniak

Mieszkańcy kilku domów znajdujących się na krańcach ul. Szkolnej w Siemyślu zostali niemal dosłownie odcięci od świata. Ich jedyną drogę dojazdową do centrum wioski, albo z drugiej strony do pobliskiego Morowa, rozjechał cię żki sprzęt budowniczych drogi ekspresowej S6.

Do przywrócenie pierwotnego stanu drogi wzywa Zarząd Dróg Powiatowych i inwestor S6-tki, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dotąd bezskutecznie.

Ulica Szkolna w Siemyślu z asfaltówki przechodzi w powiatową drogę gruntową i prowadzi do Morowa. Na tej trasie, pod siemyskim adresem w kilku domach mieszkają rodziny, które za sprawą wykonawcy odcinka S6 biegnącego przez ich gminę, zostały niemal odcięte od świata.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.