Wszystko dla Pań w wakacyjnym mieście kobiet. Zaczynają już w poniedziałek

Czytaj dalej
Joanna Maraszek

Wszystko dla Pań w wakacyjnym mieście kobiet. Zaczynają już w poniedziałek

Joanna Maraszek

Wakacyjne Miasto Kobiet to specjalnie przygotowana i zaaranżowana przestrzeń, która jest dedykowana wszystkim reprezentantkom płci pięknej. To wyjątkowe miejsce ma na celu nie tylko stworzenie indywidualnej przestrzeni dla pań, ale też promowanie różnego rodzaju aktywności, wpływających na szeroko pojęty rozwój wśród kobiet.

Pierwsza edycja festiwalu okazała się ogromnym sukcesem i dlatego organizatorzy z wielką chęcią rozpoczęli pracę nad kolejną.

- Zapewniamy, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby w tym roku atrakcji było jeszcze więcej, a każda z uczestniczek wydarzenia opuszczała je z wielkim uśmiechem i satysfakcją - mówi Kacper Bobala, organizator Wakacyjnego Miasta Kobiet.

Dobra idea

Od początku podstawowym założeniem Wakacyjnego Miasta Kobiet było stworzenie indywidualnej przestrzeni dla pań i promowanie wśród nich różnego rodzaju interesujących aktywności. Bogata oferta programowa, zawierająca między innymi bloki tematyczne dotyczące zdrowia i urody, aktywności fizycznej, kultury, sztuki, czy kobiecego podejścia do biznesu i marketingu, przełożyła się na wielkie zainteresowanie, jakie towarzyszyło całemu festiwalowi.

- Swój wkład w sukces imprezy miała także obecność doskonale znanych w Polsce gwiazd. Katarzyna Cichopek, Marzena Rogalska, Monika Pyrek, Marysia Sadowska, Katarzyna Skrzynecka, czy Grzegorz Turnau, to tylko niektóre z nazwisk świata kultury, jakie mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć podczas minionej edycji festiwalu - dodaje Kacper Bobala. - Podczas czterech dni trwania imprezy nieodłącznie towarzyszył nam uśmiech, radość i doskonała zabawa. Zainteresowanie festiwalem przeszło nasze oczekiwania.

Rozmowy ze sławami

Znane osobowości można będzie spotkać także podczas warsztatów, bloków tematycznych i cieszących się w pierwszej edycji festiwalu ogromną popularnością „Rozmów na kanapie”.

Ten punkt programu, prowadzony przez niezastąpioną Marzenę Rogalską, pozwoli zainteresowanym paniom na bliższe poznanie gwiazd, które w długich rozmowach będą opowiadać nie tylko o swojej recepcie na sukces i karierze zawodowej, ale też o życiu prywatnym, wzlotach i upadkach oraz własnym spojrzeniu na aktualne tematy.

Nie zabraknie strefy dziecięcej. Podczas festiwalu Miejski Dom Kultury Świnoujście zorganizuje wspaniale warsztaty plastyczne. Odbywać się one będą każdego dnia w specjalnie wyznaczonej strefie dziecięcej. Strefa czynna będzie w godzinach 10 - 14 oraz 15 - 18.

Metamorfozy

Jak co roku, uczestniczki festiwalu będą miały okazję do przejścia letniej metamorfozy. Każda chętna pani (po wcześniejszym zapisaniu się na listę), będzie mogła przejść pod okiem stylistów przemianę - zmienić fryzurę, nauczyć się, jak robić prawidłowy i dopasowany do rodzaju urody makijaż, a anstępnie odbyć sesję fotograficzną.

Tego rodzaju atrakcje od samego początku przyciągały tłumy wczasowiczek i mieszkanek Świnoujścia.

Nie zabraknie także lekcji fitness pod okiem Marcina Łopuckiego, sportowca, trenera, dietetyka i wykładowcy,️ czterokrotnego mistrza świata w kulturystyce klasycznej, mistrza Polski, mistrza Europy oraz wicemistrza świata w fitnessie gimnastycznym IFBB. Będzie także nauka tańca pod okiem Iwony Pavlović.

Co w programie

Poniedziałek (8 lipca): zumba na śniadanie. Panie będą też miały okazję wziąć udział w projekcie „Keune Haircosmetics Polska Letnie Przemiany”. Ta atrakcja codziennie od rana w namiotach festiwalowych. O odpowiednią dawkę artyzmu w aktywnym warsztacie zadba Zaplecione z czułością. Następnie BSC Szczecin - Beauty Style Club - BYAS.info.pl podpowie, jak skutecznie zredukować lub przybrać na wadze oraz jak profesjonalnie pielęgnować skórę twarzy i ciała w warunkach domowych. Po krótkiej przerwie powracamy z największym hitem każdej edycji festiwalu czyli, Roztańczoną Promenadą i Iwoną Pavlović. To codziennie. I przyjdzie czas na słowo. Spotkania autorskiego z Marzeną Rogalską nie może przegapić żadna czytelniczka jej trylogii. Następnie Adriana Szklarz i jej „Kobieta z męskim sercem” zainspiruje nas do bycia szczęśliwą. O godzinie 18.30 będzie pierwszy wernisaż w historii festiwalu. Nie zabraknie też wieczornego koncertu. Na scenie Wojciech Rapa i Małgorzata Jarmoc. Mile widziani przedstawiciele obu płci. Na zakończenie niezrównana Teatralna Promenada i spektakl, w którym wystąpią Piotr Gąsowski oraz Olga Bończyk.

Wtorek (9 lipca): poranek przywitamy z Marcinem Łopuckim. Autentyczne Przywództwo, czyli trenerka Anna Kozicka powie o tym, jak mówić dziecku „nie”. Następnie spotkanie autorskie. Adriana Szklarz opowie o historii walki z chorobą. A tanecznym krokiem przejdziemy do warsztatu prowadzonego przez specjalistę z poradni dietetycznej BeWell by Mauricz. Tematem żywienie i suplementacja kobiet i dzieci.

Tym razem na kanapach niecodziennie spotkanie. W rozmowie z Marzeną Rogalską udział weźmie Olga Bończyk i Miss Polski Olga Buława. Wieczorny koncert standardowo o godz. 19, a na scenie Sylwia Różycka z zespołem FeelHormones Band. Na zakończenie dnia Teatralna Promenada i Hanna Śleszyńska.

Środa (10 lipca): dzień rozpoczniemy w podskokach podczas rozgrzewki na trampolinach z Studio Fitness Joy. Pierwszy warsztat poprowadzi wyjątkowa psycholog, Dorota Zawadzka. Tym razem w ramach cyklu Twórcza Promenada Lily - Wedding Planner Organizacja Ślubów i Wesel oraz ich warsztat na temat dekoracji. Kolejna dawka kobiecego warsztatu to dr Dorota Gródecka, ginekolog i jej spotkanie „Kobieto, ciesz się seksem!”. A o swojej książce opowie Henryk Sawka. Wszystkich fanów jego rysunku serdecznie zapraszamy.

Z kolei na kanapach wulkan energii i humoru, czyli Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski. A scenę przejmie Jorge Luis Valcarcel Gregorio.

Czwartek (11 lipca): rozgrzewkę poprowadzi Iwona Pavlović. Pierwszy warsztat należny do TT-Line Polska. Lily - Wedding Planner Organizacja Ślubów i Wesel opowiedzą o organizacji przyjęć. Tym razem podczas spotkania autorskiego wspaniała pisarka - Katarzyna Grochola i jej najnowsza książka „Zranić marionetkę”. Na ostatnich kanapach Anna Guzik, Dorota Zawadzka oraz Jakub Mauricz. O godz. 19 finałowy koncert, czyli Piotr Gąsowski z gośćmi. Wreszcie zakończenie festiwalu i na deskach Teatralnej Promenady Anna Guzik w spektaklu „Singielka II”.

Joanna Maraszek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.