Wkurzają cię turyści? Sprawdź więc, co to jest zrównoważona turystyka

Czytaj dalej
Fot. Fot. Iwona Marciniak
Iwona Marciniak

Wkurzają cię turyści? Sprawdź więc, co to jest zrównoważona turystyka

Iwona Marciniak

Już w przyszły piątek Regionalne Stowarzyszenie Turystyczno - Uzdrowiskowe w Kołobrzegu, wraz z Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną w Szczecinie, organizują konferencję pod hasłem „Wpływ zrównoważonej turystyki na rozwój lokalny miasta Kołobrzeg”. O tym, jaka idea przyświeca organizacji spotkania ludzi branży turystycznej, władz miasta i samorządowców, rozmawiamy z wieloletnim prezesem RSTU Ryszardem Woźniakiem.

W następny piątek spotykamy się w Regionalnym Centrum Kultury. W ciągu kilku godzin usłyszymy wystąpienia nie tylko przedstawicieli branży turystycznej, ale i ludzi nauki. Będzie prof. Aleksander Panasiuk, prof. Beata Meyer , prof. Zygmunt Młynarczyk, prof. Jacek Borzyszkowski. Co sprawiło, że RSTU zdecydowało się zorganizować takie spotkanie?

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.