Aleksander Król

Wiadukt na Żorskiej gotowy. Już na święta koniec z korkami?

Wiadukt na Żorskiej gotowy. Już na święta koniec z korkami?
Aleksander Król

Wiadukt na Żorskiej w Rybniku gotowy. I jest szansa, że jeszcze przed Wigilią zostanie otwarty. - Czekamy na odbiór z Nadzoru Budowlanego, ale robimy wszystko by prezent na święta był - poinformował prezydent Piotr Kuczera na Facebooku.

Już tylko kosmetyka została do zrobienia na wiadukcie nad torami kolejowymi w ciągu ulicy Żorskiej. W zasadzie obiekt jest już gotowy i czeka na odbiory Nadzoru Budowlanego. Mieszkańcy już nie mogą się doczekać jego otwarcia. Nic dziwnego, od razu powinny się nieco odkorkować ulice Mikołowska, Przemysłowa, i Karola Miarki, którymi poprowadzono objazdy. W godzinach szczytu trzeba odstać tu kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt minut. Ale wkrótce to się skończy. Poinformował o tym prezydent Piotr Kuczera na Face-booku.

- Zasypało nam wiadukt na Żorskiej, a tam wszystko gotowe. Teraz yno, jak to godajom te... papióry. Czekamy na odbiór z Nadzoru Budowlanego, ale robimy wszystko by prezent na święta był. Chcemy otworzyć przed Wigilią - napisał w piątek prezydent miasta.

Pozostało jeszcze 47% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksander Król

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.