W wydziale komunikacji we Włocławku znów czekamy. Tyle, że z numerkiem

Czytaj dalej
Fot. WA
(GOZ)

W wydziale komunikacji we Włocławku znów czekamy. Tyle, że z numerkiem

(GOZ)

Znów długie kolejki w wydziale komunikacji! - Na złożenie dokumentów w związku z rejestracją auta ostatnio czekałem dwie godziny - mówi Czytelnik. I zwraca uwagę na to, że z sześciu stanowisk czynne były trzy.

Wydział komunikacji od lat był pod obstrzałem krytyki. Interesanci skarżyli się nie tylko na długie kolejki, ale i trudne warunki. W końcu ubiegłego roku coś się zmieniło. Uruchomiony został tzw. system kolejkowy, działający na podobnych zasadach jak ZUS-ie. I wprowadzona została możliwość "zaklepania terminu" załatwienia sprawy w wydziale droga elektroniczną. To sprawiło, że przez pierwsze tygodnie i miesiące kolej ki się skróciły, a bywało, że ich nie było, przynajmniej nie tak długich jak przedtem. Często sprawę można było załatwić niemal od ręki.

Kolejki w wydziale znów powróciły

Ostatnio jednak Czytelnicy znów nam sygnalizują, że kolejki powróciły. I że w wydziale komunikacji czekają na rejestrację samochodu nie pół godziny, czy godzinę, ale dwie lub więcej. - W związku z tym, że przerejestrowywałem samochód, byłem po zaświadczenie w innym mieście - mówi Czytelnik. - Tam załatwienie sprawy w wydziale komunikacji zajęło mi pół godziny. We Włocławku - złożenie dokumentów aż dwie godziny.

Czytaj więcej w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
(GOZ)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.