Joanna Maraszek

W Warszowie nasyp zamiast estakady? Miasto mówi nie

W tym miejscu powstać ma nasyp wysokości domu, ten zaś zostanie wyburzony pod nasyp W tym miejscu powstać ma nasyp wysokości domu, ten zaś zostanie wyburzony pod nasyp
Joanna Maraszek

Radość z decyzji o budowie drogi S3 w Świnoujściu nie trwała długo. Pojawiają się już pierwsze kwestie sporne. Mieszkańcy Świnoujścia zostali negatywnie zaskoczeni zmianami planów.

Pod koniec grudnia 2017 roku został złożony wniosek o wydanie decyzji środowiskowej dla drogi ekspresowej S3 na odcinku Świnoujście - Troszyn o długości około 34,5 km.

- Ta decyzja określi wariant przebiegu drogi i warunki środowiskowe jej realizacji, to ważny kamień milowy w pracach przygotowawczych - mówi Łukasz Lendner dyrektor GDDKiA O/Szczecin. - Złożona wraz z wnioskiem dokumentacja zawiera analizę kwestii środowiskowych, technicznych i społecznych dotyczących tego odcinka.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.